Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van barátnőt szerezni ha nagyon büdös a szám?

Figyelt kérdés
Nem, nem a szájüregben van a gond. A mandulákkal van gond, plusz a bélrendszerrel. Kissé nyitott gyomorszáj. Májfunkciózavarok. A fogak rendben vannak, 9 be van tömve, a többi egészséges, nincs ínybetegség. A fogmosás 1 óráig hatásos. Szerintetke merjek kezdeményezni lányoknál? Még nem volt barátnőm, mert emiatt komplexusom volt, de lehet nem kellett volna.
2012. márc. 10. 23:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

rágó? szájvíz? listerine?

mondjuk tény van egy haverom, ha 1 méterről beszél majdnem elájulok a szájbűzétől :S

2012. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Mossak fogat óránként? Más is ezt teszi?
2012. márc. 10. 23:23
 3/46 anonim ***** válasza:
Rágó, tic-tac, menthos, minden étkezés után moss fogat. Mást nem tudok javasolni.
2012. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
A szájszagot a baktériumok okozzák. Moss gyakrabban fogat, így elpusztulnak azok a baktériumok, amik a kellemetlen szájszagot előidézik. A fahéjjas rágó az, ami még hatásos, ugyanis a fahéjjas rágóba kerülnek még olyan illóolajok, amik elpusztítják a baktériumokay! ;)
2012. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Mondjuk mikor reggel felszállok a buszra, akkor nagyjából minden 2. embernek förtelmes szájbűze van mégis van barátnőjük, pasijuk, feleségük stb. Akkor mégsem ekkora a baj, mert ez népbetegség. Mint ahogy minden 2. ember förtelmesen horkol, minden 2. ember kegyetlenül izzad, mindig 2. ember valamilyen gombás megbetegedésben szenved. Ezeket orvosi könyvekben olvastam. Akkor lehet nem is akkora baj a büdös száj, mert ha minden 2.nak az, akkor általános dolog, meg lehet szokni.
2012. márc. 10. 23:26
 6/46 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy jó néhány emberek vannak higiéniai hiányosságai... De én nem is kezdenék velük..
2012. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

1.rágó az jó megoldás. hordozható bármikor beveheted

2. Szerintem valami ezzel foglalkozó orvosnál nézesd meg magad.


am szerintem meg ezek nélkül is tudsz találni barátnőt csak kevés az olyan csaj aki ezeket el tudja nálad fogadni..meg ha csókhoz kerül a sor akor elég kellemetlen lehet neked is és neki is :/ szóval csajozás előtt jol rágózz be

2012. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nekem a bűz nagy része a nyelvemről jön. Ha végighúzok ott egy gézpapírt, akkor nagyon erős bűzt érzek. Csak az a baj, hogy nehéz ott megmosni minden nap vagy 3 szor, mert nagyon mélyről jön és ha ledugom oda a fogkefét, akkor öklendezek.
2012. márc. 10. 23:32
 9/46 A kérdező kommentje:
Kedves 76%-os. De ha nem tehete róla és mindent kipróbált és semmi sem segített, akkor is ilyen elutasító vagy? Elkeserítő, hogy itt ilyen emberek vannak, akikben nincs semmi együttérzés.
2012. márc. 10. 23:33
 10/46 A kérdező kommentje:
De mit kellene ezen elfogadni ha tök természetes? Nem értem.
2012. márc. 10. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!