Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy teljesen ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen ismeretlen csajhoz aki bejön nagyon hülyeség odamenni?

Figyelt kérdés
Van jó sok lány a sulimban akik tetszenek, de egyátalán nem ismerem őket.. Az évfolyamomban egy normális kinézetű lány sincs sajnos. Szerintem elég hülye ötlet odamenni ismeretlenül, szerintetek?
2012. márc. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A hülyeség az, ha nem mész oda hozzájuk.
2012. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Nem az.
2012. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És például hogy szólítsam őket le, mit mondjak? Elég fura nekem egy ilyen helyzet.
2012. márc. 11. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Örök kérdés barátom!

Nálam tavaly tört meg a jég egy vasútállomáson kicsit be voltam b*szva és nem tudtam kiigazodni a menetrenden és oda mentem egy csajhoz aki nézett engem meg én is őt és annyi volt hogy megkérdeztem " bocsi hogy zavarlak de nem tudok kiigazodni a menetrenden , segítenél nekem?" - ő meg persze készséges volt semmi nem lett végül mert ment a vonatom de azért utána nagyon klasszul éreztem magam. Azóta nemgond soha oda menni tényleg mind1 hogy mit mondasz persze ne azt hogy "hé te k*rva , mi a f*sz van?" hanem valami ami az adott szituációval kapcsolatos , persze vannak univerzális mondatok - Én azelőtt is HÉBE HÓBA oda mentem de akkor csak álltam a csaj közelében és vártam hogy ő mondjon valamit. Ha nem akkor nem. De ha nem próbálod meg nem fog sikerülni! Ő meg , hát nincs sok esély rá hogy oda jön nyomulni ha igen az meg még téged fog elijeszteni , hidd el tapasztalat :D

2012. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjél oda jó sokhoz, de számolj vele, hogy 100-ból 99-szer elutasítanak, ki udvariasabbban, ki nagyon durván!
2012. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha engem szólítanál le, akkor nem csapnálak le azonnal, de ha sietnék, akkor óvatosan elköszönnék.. :) Amugy nem feltétlenül kell sulidból lennie ;)
2012. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, csak lehet kicsit furcsának fognak nézni, mert ilyen ritka, hogy valaki csak úgy ismeretlenül odamegy egy idegenhez. Szóval próbáld meg, ha érzel késztetést a dologhoz, nem fognak bekapni, csak max. elzavarnak a legrosszabb esetben. De lehet szerencséd lesz. Az meg, ha bolondnak néz, hát nézzen, úgyse ismeritek egymást nem? :D aztán meg még lehet, hogy fél év múlva már nem is fog rá emlékezni.
2012. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!