Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok egy váratla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok egy váratlan csokra csajok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmet akarom felszedni de ő nem akar többet... ha megcsokolom szerintetek mit fog szólni hozzá??? Mondom barátok vagyunk amúgy
2012. márc. 11. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
én örülnék neki 21L
2012. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem akar többet, akkor szerinted neki az mennyire fog jól esni? Valószínűleg képen csap.
2012. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem minden nőnek a büszkeségét növeli csak ha megcsókolják , de ha tényleg kinyilvánította semmi habozás nélkül hogy nem akar tőled semmit akkor tényleg ne csókold meg
2012. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kétesélyes a dolog... ha legalább egy kicsit bejössz neki, akkor örülni fog (én is így jöttem össze a barátommal :)), de ha nem, akkor ott pofon lesz. De végülis a barátságotoknak ígyis-úgyis vége lesz, mert az hosszútávon nem működik, ha te többet akarsz tőle, ő meg csak a barátjának tekint... szóval nincs vesztenivalód. Próba szerencse :)
2012. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Én rohadtul örülnék neki! :D


16/L

2012. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem akar többet, akkor inkább ne. Nagy valószínűséggel kiakadna, és látni sem akarna egy ideig. De minimum távolságtartó(bb) lenne, és lehet, hogy kínosan éreznétek magatokat egymás társaságában.
2012. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi vagyok aki azt írta örülne neki meg h minden csajnak jól esik az mit szólna hozzá ha lenne egy haverja akinek elmondja h ő nem akar többet (és mondjuk bűn ronda is vagy igénytelen vagy egy romhalmaz :D) az mit szólna ha az ótvaros száját hozzátapasztaná én első reakcióm durrrrrrrr kaphatom a lefelé kezecskét akkor is ez a véleményem. :-P
2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el én eleve nem barátkozok olyannal akitől undorodom ..
2012. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam a leírásodhoz hasonló fiúkkal barátkozni. Hogy miért nem? mert az ilyenek általában beszarik és engem zavar ha egy fiú jobban fél mint én. Bunkó nem vagyok velük, csak szimplán maradjunk meg inkább az ismerős kategóriába... Lesmárolni esélye se lenne!
2012. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!