Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam egy 2 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga Perjés kérdése:

Belezúgtam egy 2 évvel idősebb fiúba akivel egy suliba járok. Szeretném ha észrevenne. Most mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy zúgtál bele, ha nem is ismered, kedves Kinga?
2012. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj neki a facebookon, ha meg ott lezár akkor élőben is lerázna, szóval nincs mit vesztened.
2012. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a suliban? átmenjek hozzá? vagy ne? vagy úgy tegyek mintha a többiekhez mennék és nem hozzá?
2012. márc. 11. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:
És egyébkén téged mit érdekel hogy hogyan zúgtam bele te 1. válaszadó???
2012. márc. 11. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy mit érzel!

Ha tetszel neki, örülni fog az alkalomnak, ha pedig nem akkor úgyis mindegy.

Amúgyis mi férfiak örülünk minden könnyűnek tűnő lehetőségnek. Szóval valószínűleg kapásból találkozást fog ajánlani Neked, hacsak nincs barátnője(ezt előre kipuhatolhatod).

A lényeg a nők érzelmeiket feltárhatják egy férfinak úgy, hogy fokozzák érdeklődését. A férfiak pedig testi vágyukat fejezhetik ki egy nő számára, a nélkül, hogy kevésbé izgalmasnak tűnjenek egy nő számára.

2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem én vagyok az egyetlen akit érdekel ez a fiú.akkor mit csináljak a többiekkel ne foglalkozzak velük ?? vagy mi??
2012. márc. 11. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senki mással, csak vele. Köszönj neki, mosolyogj rá kedvesen. Ha a folyosón találkoztok, kérdezd meg pl. hogy milyen órája volt. Ez máris elindít egy beszélgetést. Ha kicsit ravaszabb módszerre vágysz, akkor tegyél úgy, mintha véletlenül elejtetted volna a könyveidet. Ha jólnevelt, segít felszedni és talán még beszélgettek is egy kicsit. De a legfontosabb: ha sokaknak tetszik, és feltűnően nyomulnak rá, akkor ne süllyedj le az ő szintjükre és ne nyomulj úgy, mint a többi csaj! Maradj a kedves mosolynál, köszönésnél, egy kis szemezés módjával... aztán majd meglátod!

(U.i: ha nem ismered, feltétlenül olvasd el a Szent Johanna Gimi című könyvsorozatot, mert nagyon jó és tanulságos olyan lányoknak, akik plátói szerelemben "szenvednek". Nekem sok erőt ad ez a történet, miközben Rá gondolok ;D.) Remélem segítettem! 14/L

2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!