Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit mondanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismerkedtem 1 pasival,randizgattunk...nagyon aranyosnak és jó pasinak tűnt,még nála nem aludtam ..Szőrös hát,büdös száj,büdös izzadtság szag.Áhh nem mondanám,hogy igénytelen,csak azért mégis kiábrándultam belőle...Nem szeretném megbántani,mer nagyon kedves,de le szeretném rázni.Ti mit mondanátok neki?:S

2012. márc. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, ez nekem nem fog menni."


Az őszinteség fáj a legkevésbé.

2012. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kedves akkor csa szép finoman megmondod neki hogy már nem szeretnél találkozni ele...meg fogja érteni ha eddig megértő volt
2012. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2012. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
többet nem szeretnél tőle
2012. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem mond azt, hogy neked ez így nem jó.. de az első válaszadónak is igaza van az lehet, hogy még jobb is!!:))
2012. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én csak annyit mondanák "Ne fürgyééé le"
2012. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:):D
2012. márc. 14. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!