Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » -mit jelent az hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-mit jelent az hogy egy csaj egy ideje mindig nézett de már nem, lehet már más tetszik neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy már más megadta a kis testének ami jár. Te meg lemaradtál. Legközelebb lépj és ne várd a sült galambot.
2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos már eltűnt az a pattanás a homlokodról, amit eddig bámult.
2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De egyedülálló akkor hogy lenne valakije???
2012. márc. 14. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát fordított esetben,ha egy fiú néz egy lányt,aztán abbahagyja akkor mi van?


Egyébként lehet,hogy várta,hogy közeledj felé.Nem tetted.Megunta.

2012. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is arra várt, hogy kezdeményezz.
2012. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
beszélgess vele most sokat, hátha van valami baja.. én is akkor nem nézem azt aki tetszik, ha valmi baj van... kérdezgesd hogy lássa, hogy törődsz vele :)
2012. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kezdeményezhettél volna... most már benézted
2012. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"De egyedülálló akkor hogy lenne valakije???" A, hogy egyedülálló, meg az, hogy valaki szexuálisan kielégíti az két különböző dolog. Lehet olyan adja meg a testének, akit nem mutatna be még a barátnőinek sem, mert ciki. De ugye a szex meg kell, mert nem lehet vibrin élni egész életében.


Szóval lehet látott benned valamit, lehet te lettél volna a ciki pasi de lehetett volna köztetek valami, nem tudom.


A lényeg, hogy ezt csúnyán benézted.

És mint már írtam legközelebb résen leszel.


Amikor egy lány érdeklődve figyel odamész és kedvesen elkezdel vele beszélgetni. Különben a NET előtt ülve fogsz azon agyalni, siránkozni, hogy: Mi lett volna ha?


Könyveld el a veszteséget és legközelebb Légy résen!

2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi furi az arcodon,menj oda hozza es kezdj el beszelni valamirol(azert ne az elso hulyesegrol ami az eszedbe jut!!)pl kezd el neki bokolni,vagy legyel humoros(azt hallotam azt a csajok birjak,DE VICCBOL NE SZEMETKEDJ!!!!!)meg ami meg ertelmes sztorid van.de ne hagyd szo nelkul!!!lehet be jossz neki,es ha nem latja hogy erdekled akkor ott fog hagyni es keres mast.de ne legyel tul ra menos se!!!!
2012. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont egy ilyen lány vok..szal úgy volt h nagyon megtetszett egy fiú és állandóan bámultam őt, és elvileg én is teccem neki csak hát annyira félénk h nem mer leszólni..én személy szerint azért hagytam fel a nézéssel, mert többen beszóltak h nagyon feltünő vagyok..pedig csak annyit tettem h néztem..már nem nagyon nézem, de máig borzasztóan teccik és rossz hisz tudom azt h csak félénksége miatt dmen
2012. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!