Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt randira, az nemet mond, és történetesen ennek a "sikernek" közönsége is van, akkor az most nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Persze, hogy az valamilyen szinten de ezt mások úgy élik meg, hogy "Huhú szo.acs!", vagy úgy, hogy "Legalább volt bátorsága megkérdezni, ha már rosszul mérte fel a helyzetet."? Esetleg is-is?
2012. márc. 14. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Öregem! Ez nagyon gáz! Én a helyedben el is bujdokolnék örökre!!


Egyébként, attól függ Te hogy kezeled. Mondjuk ha kikosarazott mások előtt, akkor megfordulsz és mitegy magadnak, de úgy hogy mindenki hallja, azt mondod: "Nem baj, majd a következő bejön ..."

Ha Te gáznak érzed és az rí le rólad, akkor a közönség is annak gondolja, ha elütöd egy macsó poénnal, akkor tökös gyerek leszel.

2012. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem ciki. Te megkérdezted,bátor voltál. Bár én ugyan nő vagyok, szóval nem tudom a férfiak hogyan állnak ehhez a dologhoz.

Én nem is mondtam volna mindenki előtt nemet, egyszerűen azt mondtam volna, hogy beszélgessünk gyere, és mikor a közönség eltűnik akkor utasítottam volna el a randimeghívást.

Azt azért hozzáteszem, hogy neked is lehetett volna annyi eszed, hogy nem társaságban kérdezel ilyet :)

2012. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem érzem gáznak. Nem sütöttem el semmiféle macsós dolgot, de nem is estem kétségbe, csak elsétáltam a tett helyszínéről. De van rá esély, hogy gázabbnak fogom érezni, ha összefutok az egyik "tanúval".
2012. márc. 14. 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogyan utasított vissza?
2012. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehetett volna, de túl biztos voltam magamban. :P
2012. márc. 14. 11:55
 6/14 anonim ***** válasza:

tudom h te kicsit gáznak éled meg, én is annak élném, de kívülről nem annyira gáz ez, én legalábbis ezért biztos nem néznélek le, sőt!

bár igen, attól is függ h hogy reagáltál a nemleges válaszra:D

2012. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
aki nem mer, az nem is nyer
2012. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen környezetben van ez az egész. Ha az ismerősi körben, akkor próbáld meg elkülöníteni a csajt. Ne a többiek orra előtt hívd el, mert ez neki is ciki. Lehet, hogy a barátnői nyomására mond nemet, közben meg igent mondana. De mielőtt elhívnád inkább jólenne, ha valami kapcsolatot kialakítanál vele. Én inkább a telefonszámát húznám be, azt úgyis könnyebben megadják, minthogy azonnal elmenjen veled valahová. A lényeg, hogy különítsd el. Ha nem tudod elkülöníteni, akkor randizni sem fog veled.


Ha idegenek előtt szólítasz le egy csajt, akkor tök mindegy, hogy mit gondolnak. A legtöbben csak döbbenten állnak/ülnek. Nem is értik, hogy mi történik, annyira nem mindennapi nekik, hogy valaki leszólít egy lányt. De mondok valamit. Ki nem sz@rja le, hogy mit gondolnak? Az indulatod, hogy megismerkedj azzal a lánnyal sokkal erősebb legyen, mint a félelmed, hogy más mit gondol. Ez a lánynak is lejön és nagyon imponáló.

2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kb olyan mintha közönség előtt elcsúszol a jégen, vagy közönség előtt véletlenül kuka mellé dobsz egy szemetet. elbuksz, tehát valamilyen szinten gáz, de kit érdekel :P


ezért szoktak olyat csinálni az emberek, hogy ha elhívsz valakit randira és társaságban van pl, akkor megkéred hogy beszélhessetek négyszemközt. persze a kudarcra ekkor is fény derülhet, de talán egy fokkal kevésbé kellemetlen.


de nyilván minden embert érnek kudarcok, szóval semmi szégyellnivaló nincs az ilyen próbálkozásokban. inkább az szégyellnivaló, ha valaki kerüli a kihívásokat.

2012. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja. Ha érzed, hogy jól megy a beszélgetés és az egész baráti társasága kedvel, akár az orruk előtt is behúzhatod a számát. Helyzetfüggő.


De ha csak kicsit is megérzed, hogy a barátnők nincsenek 100%-ig veled, akkor el kell különítened. Általában a barátnők nagyobb gondot jelentenek, mint maga a csaj.

2012. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!