Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit illik vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit illik vinni a lánynak?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja beszélünk neten.

Ő 17/L én 20/F


2012. márc. 14. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szál virág, csomagolás nélkül.
2012. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
pl egy szál tulipánt, vagy százszorszépet. rózsát semmiképp :)
2012. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj semmit. De örülni fog, ha bármit kap, szál virágot.

De másodikra már vihetsz virágot, csokit, ezzel fejezed ki, hogy tetszik még mindig :)

2012. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy doboz kotont, már, hogy értse a célzást...
2012. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
virág az remek ötlet. vagy még csoki esetleg.
2012. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Én amikor a párommal randiztam, 34 volt, mégsem hozott nekem semmit, de nem is ezen múlott, 6 éve a párom. :)


De egy szál virág jól esik minden nőnek. Szerintem vihetsz rózsát, az a legszebb, legkecsesebb, de ne vöröset. Narancssárgát, fehéret, és nem kell csomagolás.


23/N

2012. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy rózsaszin rózsa vagy csokoládé megfelelő első találkozásra.
2012. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nekem első randira elég lenne ha csak magát hozná el, és jól éreznénk magunkat. Azért rögtön egy virággal kezdeni..zavarban lennék és nem tudnám hova tenni. Vagy útközben vegyél neki vattacukrot, egy üdítőt, egy fagyit, bármit..:)
2012. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 weca ***** válasza:
egy szál virág csomagolva attól függ ,ha tini akkor mélőzhető a csomagolás (10 szállig páratlent illik )
2012. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!