Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ilyenek? Hogy tud a vonzalom elmúlni amint észreveszitek hogy a fiu egy kicsit bizonytalan?

Figyelt kérdés
Többször elértem egy bizonyos szinig a lányoknál, de igazi boldog, szenvedélyes kapcsolatban még soha nem volt részem, mert mindig úgy volt, hogy eleinte a lány szemmel láthatóan rajongott értem, utána meg egy idő után, hirtelen tejesen érdektelenné váltam számára. Ez, gondolom amiatt, mert egy picit bizonytalankodtam ami őt illeti s ez a tapasztalatlanságomból ered. MIÉRT MIÉRT MIÉRT? Nem érdemlek meg egy lányt sem ha nem vagyok érzéketlen és acélidegekkel megáldva?
2012. márc. 15. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hogy rajngottak érted? Mi volt az oka a rajongásnak?

Nem éreztél furcsát velük kapcsolatban?

Hogy derült ki, hogy már nem kellesz?

2012. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A boldog szenvedélyes párkapcsolat a szerelem miatt van. Nos az ember több emberhez vonzódhat, de szerelmes kevésbe lesz. Valószínűleg alányokkal is csak ez történt. Te meg általánosítasz és nem bírsz elviselni pár csalódást ami mindenkivel mesik az élete folyamán.

Meg aztán ez csak a te oldalad. Lehet te azt mondod nem vagy acélidegekkel megáldva, a lány meg azt hogy a vállán bőgtél vagy mit tudom én.. Vagy azt is hitette hogy nem kell neked hisz bizonytalankodsz. Akkor meg mit csináljon? Jobb ha hagy mintha mániákusan zaklat, hogy akard.

2012. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne legyél bizonytalan mert az a lányokat elriasztja. nekik erős pasi kell, nem olyan akit ők vezetgethetnek :) bár az olyanokat is szeretik, mert belőlük könnyű hülyét csinálni.
2012. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél nekik már az elején se, csak barátkozni akartak veled, aztán amikor egyértelművé tetted h többet akarsz, elkezdtek kerülni. Persze az érzéketlenség egyértelműen előny a lányoknál, de a bizonytalansággal még nem riasztod el őket.
2012. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert ők is pont olyan bizonytalanok mint te igy történhet hogy elsikkad a dolog, bár ez csak a megérzésem le kellene irnod részletesen hogy mi történt
2012. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy nem tudom eldönteni hogy miért nem kellek a lányoknak, azért e mert csúnya vagyok, vagy azért mert bizonytalan vagyok, vagy mindekettő közrejátszik. Szeretném már ha kiderülne. Az érdekes az hogy egy pár randira eljönnek, utána meg teljesen elmegy a kedvük tőlem, nem tudom miért, kiábrándulnak belőlem vagy fene tudja. Gondolom nem úgy kezelem őket hogy egy vonzó nőnek érezzek magukat és amiatt lesz hányingerük tőlem. Önbizalomra lenne szükségem hogy magasabb szinten üzzem a csajozást, hogy meg tudjak felelni egy lány elvárásainak, de ehhez tapasztalat kellene, sok csók, sok szeretkezés...amig ezeket nem kapom meg addig egy senkinek fogom érezni magam, és 0 vonzalmat fogok kelteni a lányokban. Ördögi kör talán?
2012. márc. 15. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz lányoknál próbálkozol. Ha valaki tényleg kedvel, akkor nem fog rádunni. És el fog jönni az a lány is :) És nem minden lány ilyen, pl én sem, ne általánosíts! :)
2012. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!