Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés esetén te miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés esetén te miket kérdeznél egy látássérült fiútól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, bármit. A beszélgetés jellegétől függ. Nem programszerűen szoktam beszélgetni... senkivel sem tervek alapján szoktam, hanem ahogy jön. ;D


(Sőt, egy barátnőmmel pl. az is belefér, ha néha szóbakerül, hogy milyen filmet nézett legutóbb. Mert igenis be szokott tenni olykor egy-egy DVD-t és akkor elmeséli, milyen volt. Moziban is voltunk. Ennyit a gúnyolódókról. :P)


Nyilván azt fogom kérdezni, ami a beszélgetésbe illik. Ha arról van szó, hogy külföldi utak, lehet, hogy megkérdezem, voltál-e már Prágában. :D És nem mást. Vágod.

2012. márc. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen átlag témákról beszélgessetek, és ne célozgass a szemére, legfeljebb ha szeretnél valamit kérdezni róla, akkor is legyél nagyon tapintatos mert nem lehet tudni mi esik neki rosszul:) De nem lesz semmi baj:) Ne aggódj, legyél természetes vele, és jól fogjátok érezni magatokat:)
2012. márc. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bármiről.


De ha mindketten látássérültek vagytok, akkor nem is kell hanyagolni ezt a témát. Had érezze, hogy ugyan abban a cipőben jártok, tökéletesen átérzitek egymás helyzetét és van egy közös vonásotok!


De persze csak akkor beszéljetek erről, ha úgy szóba jön...

2012. márc. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak én vagyok látássérült, és érdekelt, napjainkban az embereket mi érdekli a témával kapcsolatban.
2012. márc. 16. 02:49
 15/20 anonim ***** válasza:

bocs, én is paraszt választ írtam.

Amúgy érdekelne, hogy látod a világot/hogy nem. Mitől van, lehet-e rajta segíteni stb. Jah és hogy nincsen-e hiper hallásod vagy bármi mellette?

2012. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően szokatlan látássérült emberrel beszélgetni, én legalábbis egy icipicit feszélyezve érzem magam, mert nem akarok olyasmit mondani, amivel megbánthatom ...de aztán hamar feloldódok. Főleg, ha olyan emberrel van dolgom, aki nem sértődik meg mindenen, hanem maga is inkább humorizál a vakságán ...van egy látássérült barátom, ő ilyen. Folyamatosan nyomja az aranyköpéseket: "nem látok az orromtól", "csak a vak nem látja..." stb.
2012. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mennyi paraszt van itt egy rakáson . Hogy dögölnétek meg, érzéketlen kis szarosok. .
2012. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

mennyi sok köcsög van itt...az ilyeneket fog megverni a sors, hogy sérült lesz egy hozzátartozójuk vagy olyan gyerekük születik, vagy később ők lesznek olyanok.. am

ez attól is függ, hogy mennyire vagy sérült..hogy látsz? szemüveges vagy? vagy írd le hogy mi a bajod

2012. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is látássérült vagyok.
2012. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én találkoztam egy-két látássérülttel (látó vagyok). Normálisan elkezdek vele beszélni, ha olyan a helyzet, diszkréten megkérdezem tőle, mennyire látássérült (van, aki konkrétan semmit nem lát, van, aki csak színes foltokat, van, aki csak alakokat, van, aki csak a fél szemére nem lát...).
2015. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!