Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
egyik se, mind fizetős, ami meg nem ott is nehéz helytállni, mert egy csomó unalmas és nemtörődöm csaj jár oda kikenve és bunkóznak amíg be nem idegesedsz és nem vágod földhöz a monitort.
2012. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de sztem ne cybercsajokat/cyberpasikat keress, mert az félrevezethet, ami a neten van... Sose ismerheted az igazi arcukat, ha meg pl lány vagy, 16 éves, bejelöl egy "állítólag" 16/17/18 éves srác, aki felhiv a lakására, kiderül h 40 év körüli, mocskos pedofil, akk nem sokra mentél vele... Inkább az ismeröseid közül (föleg régi barát keress) magadnak vkit, randizz... Sok sikert :)
2012. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még annyit hogy a másodiknak igaza van, viszont vannak tapasztalataim a netes társkeresésekkel, nem csak kikent hulladékokat lehet ott találni, volt olyan hogy egy teljesen egyszerű csajnak udvaroltam és az eredmény gyakorlatilag katasztrófa volt. A csaj kegyetlen bugris volt, szó szerint. Hiába próbáltam beszélgetni vele, mindent megtettem, a csaj meg azt mondja találkozzunk, oké, mindez szép és jó de ha nem mondd magáról semmit addig én nem megyek sehova találkozni, főleg nem hozzá. Nevetségesen fejezte ki magát, az egyszerű kérdésekre se tudott normális választ adni. Külsőre nem volt nagy szám, de azért nem nézett ki rosszul. Igaz sok csaj nem nézne ki olyan full extrásan smink nélkül, de azért akad olyan aki igen. Csak ugye az ilyenekkel meg az a baj hgoy el vannak telve maguktól.

2012. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!


Persze én is ismerősök közül válogatnék, de nem sok van sajnos.. Annyira meg nem vagyok hülye, hogy egyből felmegyek egy vadidegen lakására az internetről. :)

2012. márc. 16. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nekem is ez a gondom, ismerőseim alig vannak, azt a gyogyós csajt is igyekszem lerázni magamról. Kegyetlen hülye.
2012. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
love.hu
2012. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Igen ezek a valaszok mind szepek es jok de akkor hol ismerkedjen az ember???

Mert egy ejszakas kalandot osszeszedni nem nagy cucc, de ha ertelemes emberre vagyik valaki akkor egyszeruen nincs mas lehetoseg.

Midennapi eltemben keves no van, azok sem az en eseteim, a neten viszonylag nagy a merites.

S azok az oldalak a jok ahol sok lany van fenn. love.hu-ra tipikusan unatkozo cicababak mennek. S szerintem egy szolgaltatasert, ha jo(!!) akkor hajlando az ember fizetni.

2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az ismerkedés mára nehéz dolog lett...


Mert az emberek nagyon el lettek különítve, válogatva....


1. Hol is lehet ismerkedni, másképp hol lehet nőket látni?

- neten

- megállókban, tömegközlekedési járműveken

- boltokban, bevásárlóközpontokban plázákban, Auchan Tesco meg ilyenek

- könyvtár???? Ez vicc?? :) mert szerintem az...

- aki egyetemre vagy fősulira jár az lát ott is, vagy gimibe vagy még szakközépbe

- discoban....discoba meg ilyen helyekre falkában járnak a nők, és nem csak nőkkel, itt nagyok az elvárásaik is a nőknek, eléggé válogatnak, és itt ha mákod van és jó pasi vagy akkor találsz egyet 1 éjszakára is,

- munkahely....háát én munkahelyemen per pill egy nő sem dolgozik...de ott vigyázni is kell.

- baráti körből...naja, ezzel az a baj h sokaknak nincs is olyan baráti körük akikkel eljárnak, ha meg olyan akkor 3. vagy 5. félnek sz@r elmenni!

- vagy a baráti társaság az olyan h régi haverjaid akiknek már van párja, de ebben a társaságban nincs is több ember 1 lány és 1 pasi sem szabadon...


A válogatás!

(ezt lehet érteni nőkre és férfiakra egyaránt)

Szóval hogy is van ez? :)

- 1. vannak akiknek nincsenek barátaik, rokonok sem nagyon, ők otthon ülnek, a gép előtt, max bevásárolni mennek el, ergo egy bolt, zöldséges, vagy supermarket, és ha dolgoznak akkor még van a munkahely,

-----> ezaz első pont szintén 2 részre oszlik!

- a. akiknek senkijük sincs se haver se rokon, és dolgozik

- b. akiknek senkijük sincs se haver se rokon, és még tanul

Ezek az emberek---> ismerkedhetnek:

- neten

- boltban supermarketben, munkahelyen, vagy suliban fősuliban, vagy tömegközlekedésen DE! Ezek közül a magányos lelkek közül is sokat válogathatnak az emberek, mert van aki:

(Az ÖNBIZALOM AMIT ÍRTAM ARRA ÉRTENI KELL AZT H KEZDEMÉNYEZNI IS MER!)

- csúnya, régimódi, szerencsétlen, vagy szexi , szép, csinos, vagány (csak egyedül van) , ÉS ezek mellé társul h , az:

a, csúnya de kedves értelmes DE! Csóró! És van önbizalma!

b, csúnya de kedves értelmes DE! Gazdag! És van önbizalma!

c, csúnya de kedves értelmes DE! Csóró! És Nincs önbizalma!

d, csúnya de kedves értelmes DE! Gazdag! És nincs önbizalma

...............................................

e, csúnya és egy köcsög Se.gggfej És csóró! És van önbizalma!

f, csúnya és egy köcsög Se.gggfej És Gazdag! És van önbizalma!

g,csúnya és egy köcsög Se.gggfej És csóró! És NINCS önbizalma!

h, csúnya és egy köcsög Se.gggfej És Gazdag! És NINCS önbizalma!

..........................................

i, jól néz ki kedves jófej és értelmes És csóró És nincs önbizalma!

j, jól néz ki kedves jófej és értelmes És Gazdag És nincs önbizalma!

k.,jól néz ki kedves jófej és értelmes És csóró És VAN önbizalma!

l, jól néz ki kedves jófej és értelmes És Gazdag És VAN önbizalma!

, jól néz ki de egy segggfej (csóró/gazdag)(és van/nincs önbizalma! :)


- 2. Akiknek vannak barátaik, haveri társaság , és el tudnak menni bulizni , kirándulni szórakozni a haverokkal!

---> ezekből is van aki:

a, csúnya de kedves értelmes csóró/gazdag (van önbizalma/nincs)

b, csúnya és egy köcsög segggfej és csóró/gazdag (van önbizalma/nincs)

c, jól néz ki kedves jófej és értelmes és csóró/gazdag (van önbizalma/nincs)

d, jól néz ki de egy segggfej (csóró/gazdag) (van önbizalma/nincs)


végezetűl! TUTI NAGYON SOK B@ROMSÁGOT ÍRTAM :)

és hogy ki nyer??? És hol és mikor?? Az már csak az emberen múlik, és a helyzeten és sokmindenen :)

2012. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez szép hosszú lett. :D
2012. márc. 16. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:

jah épp nincs riasztásom szóval ráérek.... :)

és ezt még lehetne bőőőviteni! :)

2012. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!