Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknal ez tenyleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknal ez tenyleg csak igy megy? Szimplan ram ir facebookon, hogy akar valamit, es reszeröl el van intezve? Most en ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Ram irt egy srac, hogy latta a kepeim, falam, stb, szimpatikus vagyok neki, szivesen megismerne. Nekem az idözites nem tul jo, meg amugy is szivesebben ismerkedem elöben, mert nagyon sokat szamit az elsö benyomas.

Amugy ertelmes sracnak tünik, rendesen megfogalmazott leveleket irt, bar egy kicsit tulsagosan is komolyan veszi a dolgot...

Ha en ugy erzem, hogy ebböl nem lesz semmi, akkor is ismerkedjek vele, irogassunk, aztan majd eldöl, vagy mondjam meg neki mar most, hogy nalam ez nem igy müködik?

Mas fiuk irtak mar vadidegen lanynak igy? Lett belöle valami?

21L


2012. márc. 16. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy találkozzatok és ha nem szimpatikus akkor mond meg neki az őszintét
2012. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer írtam egy lánynak akit csak addig csak látásból ismertem, sokáig a nevét se tudtam.

Visszaírt és beszéltünk is párszor. Személyesen is beszéltem vele de nem lett semmi :(

De erről nem a facebook tehet.

2012. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy vettem ki a szavaidból, hogy inkább élőben ismerkedsz.

Kérdem én: A hozzád hasonló lányok hol vannak? Nem a neten, az biztos. Senkivel nem birok a neten egy találkozót megbeszélni, hiába lakunk akár egy városban is. Küldök képet is meg mindent, de semmi. Még csak nem is a pasija akarok lenni, csak barátkozni, mert nincsenek barátaim, a lányokkal meg jobban kijövök... Vagy pont ez a baj, hogy barátkozni szeretnék, aztán majd lesz ami lesz? 21/F

2012. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a többi lany merre jar..:)

Lehet akarmilyen szimpatikus egy srac a kepei, bejegyzesei, stb alapjan, nekem fontos az, hogy mi az elsö benyomasom rola, mikor meglatom. Fontosabb, mint hogy miket ir.

Amugy egy srac haverom szerint azert nyomul ennyire, mert meg akar dönteni... Hat nem tudom... Akkor rossz ajton kopogtat...

2012. márc. 16. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

"Amugy egy srac haverom szerint azert nyomul ennyire, mert meg akar dönteni... Hat nem tudom... Akkor rossz ajton kopogtat.."


Nem lehet, hogy ez a srác haverod csak azért mondogat ilyeneket, hogy elvegye a kedved a sráctól. Nem értelek. Ha intelligensen ír, miért ne érdemelne meg egy esélyt? Utána még mindig megmondhatod neki, hogy bocs de nem. Egyébként pedig a srác haverodról annyit, hogy ez projekció, tehát az ő saját vágyait akarja belevetíteni szegény ismerkedni akaró srácba...:S

2012. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem. Csak aggodik ertem, amit meg is ertek, de ez hosszu sztori. Ö egy baratom, van baratnöje, szoval csak joszantabol irta. De azert köszi a velemenyt! :)
2012. márc. 16. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is elég jó elsö benyomás, ha a jópofa meg tud írni pár sort igényesen.

Én is írtam már nem is egy Nönek facebookon levelet, volt aki nem méltatott egy nemleges válaszra sem, volt olyan akivel jobban összemelegedtünk.


Ha látsz benne fantáziát, akkor találkozzatok személyesen.

Sokszor egy levél túl sablonos. Nincsenek hangok, arckifejezések és ezért sokszor félreérthetöek is.

2012. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!