Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek neten könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neten könnyebb ismerkedni vagy élőben?

Figyelt kérdés
Ma már nagyon elterjedt a netes ismerkedés, de sajnos sokan messze vannak. Élőben se könnyű, mert elég félénk vagyokok odamenni egy ismeretlen csajhoz, még azt se tudom van-e barátja. Lehet, rossz néven veszi, ha próbálkozok... 28/F
2012. márc. 16. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neten könnyebb, de ha élőben nem vagyok az, aki a neten, akkor basz..va van az egész.
2012. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dávidmester13 ***** válasza:
61%
valakinek a neten egyszerűbb valakinek élőben .... változó személytől függő!
2012. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jóképű vagy, akkor neten. Ha átlagos vagy ronda, akkor mindenhol nehéz, de élőben könnyebb, mint neten.
2012. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neten könnyebb beszédbe elegyedni, de nehezebb tartós kapcsolatot találni, mert sokan nem akarnak igazán ismerkedni (levelezel velük fél évig, idő, energia, remény, aztán nem mennek el a randira), vagy nem pont olyannak mondják magukat, amilyen (a te fantáziád is sokmindent elképzel, aztán annál nagyobb a csalódás).


Ha neten ismerkedsz, akkor max. 2 levél után találkozzatok. Ha a csaj nem akar, akkor csak hülyít. Úgyis személyesen dől el, van-e vonzalom. Lehet valaki levélben tökéletes, ha élőben meg nem tetszik az illata pl. Nem érdemes áltatni magad hónapokig, talizni kell. Ha nem jön össze, akkor pedig továbblépni, és úgy csajra kattintani.

2012. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a "leszólítást" nem nézzük akkor mindenképpen élőben, és jobban is szeretek úgy.

a neten könnyebb ráírni egy csajra mint csak úgy valami kitalált indokkal leszólítani.

2012. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy sem jött össze eddig semmi.


Neten megismerkedtem lányokkal, majd találka, de persze én nem kellettem nekik...


Élőben meg nem is lehet a lányokhoz szólni sem,mert ha megpróbálod még megsértődnek és neked támadnak. Tapasztaltam sajnos.

2012. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát igen, élőben sajnos elég barátságtalanok sokan, egyenesen megsértődnek, ha vki csak rájuk néz, pedig abban semmi rossz nincs, ha valakivel beszélnek esetleg egy-két mondtot...
2012. márc. 16. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő. Nekem neten sokkal könnyebb, élőben pillanatok alatt leblokkolok...
2012. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fenét könnyebb! Itt szívózol, emilezel, és úgyis arra megy ki a játék, hogy találkozz vele személyesen, ahol vagy pofára esel, vagy nem. Ha meg eleve belebotlasz valakibe, nincs mellébeszélés.
2012. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neten könnyebb, én ha személyesen beszélgetek v. találkozok valakivel általában nagyon zavarban vagyok és leblokkolok. 26/N
2012. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!