Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A lany simogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A lany simogatja a kezem meg irja smsbe hogy puszi meg mondja hogy nagyon megkedvelt de mikor megmondtam h szeretem azt mondta h csak barat akar lenni. Mi ez a zagyvasag? Valaki magyarazza meg

Figyelt kérdés
Csajok?
2012. márc. 18. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Direkt hülyített.
2012. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lődd le! Vagy minimum egy pofon.
2012. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. /L
2012. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele és ne is szólj hozzá és majd ha akar valamit akkor úgyis mondja, ha nem akkor meg legalább nem pocsékolod rá az idődet és léphetsz tovább
2012. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de egyszeruen nem tudom elfelejteni annyira szeretem:( nagyon rendes voltam vele, még a haverom is mondta h tulzottan az s ezt erdemlem? legalabb van meg esely? nem lehet az, hogy talan felti a kapcsolatunkat h osszeveszunk s elveszithet...?
2012. márc. 18. 20:52
 6/6 Aura61 válasza:
Lehet, hogy túl hirtelen támadtad le. Hívd el egy randira! lehet arra igent mondana.
2013. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!