Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira tippek?

Figyelt kérdés

Ha egy doboz Ferrero Rochert viszek az megteszi? Csak hogy ne üres kézzel menjek...

Bemutatkozunk, gondolom puszi-puszi, aztán meg lehet fogni a kezét (nem kézfogás, hanem ahogy a párok szokták), vagy azt még első randin ne?


Na hirtelen ez a két kérdésem van, de jöhet bármlyen plusz tipp :)

Köszi a segítséget! :)


Ő 17/L én 20/F


2012. márc. 18. 22:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja még egy apró kiegészítés: kb. egy hónapja beszélünk neten, és amúgy egy elég visszahúzódó lány, nem az a bulizós típus :)
2012. márc. 18. 22:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin még csók ne, kézfogás sem nagyon, főleg az elején, beszélgessetek, egyetek valamit, és akkor 2.on már mehet több, így kényelmesebb lesz neki, csak 1. randin éreztesd vele bókokkal, udvariassággal, hogy szép és akarsz találkozni még.
2012. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tasak92 ***** válasza:
Szerintem még a legelsőn ne fogd meg a kezét:D kb a 3 után. De ez az én véleményem.
2012. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne fogd meg rögtön a kezét :D

randi végén megcsókolhatod, második randin már lehet azzal indítani és utána fogni a kezét :D

nekem mondjuk a ferrero rocher nem kéne (pedig kedvenc csokim), én nem szeretem ha első randin adnak valamit

18/L

2012. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen nem feltétlenül jó ötlet az ajándék.
2012. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó, akkor nem kap semmit :D

köszi a válaszokat :)

2012. márc. 18. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy szál virág szép lenne azért :) A legtöbb nő elájul tőle :)

Csajozós oldalak javasolják hogy rögtön fogd a kezét, még akkor is ha ő ürügyekkel elengedi újra fogd meg...velem megcsinálták..idegeimre ment, de aztán összejöttünk...hmm

fura mi?

Na mindegy, a kézfogása helyzet egyértelművé tételére sozlgál az első randikon, hogy a lány érezze többet akarsz tőle...

csók ilyenek akkor jó ha azt érzed szimpatkus vag yneki...ne legyél töketlen de ne is ronts ajtóstúl a házba, az a baj hogy minden lánynál máshol van a határ, ha ezt jól belövöd nyert ügyed van...

2012. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapjon, de ne az első randin, 2.on apróság, később meg lehet virág, ha már megérdemli, már ismeritek egymást.
2012. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hát végül nem kapott semmit, de lesz folytatás, ha valakit érdekel :P (tudom hogy senkit :D)
2012. márc. 19. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
engem érdekel :D
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!