Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot találjak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot találjak ki a randira, ha kb.1 órát tudunk csak eltölteni?

Figyelt kérdés

Eddig csak neten beszéltünk, azelőtt egy buliban ismerkedtünk meg. Most pedig megbeszéltem vele egy talit. Idő hiányában nem hiszem, hogy el tudnám vinni valami jó helyre. Érdemes lenne virágot vinnem vagy tartogassam a következő alkalomra? Jha és érdekelne, hogy a lányoknak mi a fontos egy ilyen találkozás során, tehát mire figyeljek oda?

Köszi a válaszokat!


2008. ápr. 13. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, beszélgessetek! És szerintem attól függ h vigyél-e virágot, hogy a lány mennyire romantikus típus. Egyébként meg szerintem légy ápolt, igyekezz jól kinézni,de ne vidd túlzásba!
2008. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak sétálgassatok, ücsörögjetek egy padon és beszélgessetek. Vihetsz virágot, ha tudod, hogy tetszen neki, de szerintem csak valaki egy szál egyszerű virágot. Legyél érdeklődő, hallgasd meg. Az ápoltság, és a jó kinézet is fontos, de tényleg ne vidd túlzásba.
2008. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akár be is ülhettek vmi kávézóba és fizethetsz neki egy italt
2008. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. ápr. 13. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Kávézós ötletet támogatom, a virág sose árt, najó van hogy de ritka..
2008. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!