Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira? 19/L

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, és van egy helyes könyvtáros srác aki nagyon szimpatikus nekem. Lányként, hogy hívhatnám el őt ,,randira"? Vagy egyszerűen egy kávézásra ahol ismerkedhetnénk. Nem kínos, ha egy lány kezdeményez?
2012. márc. 26. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
kérdezd meg hogy nincs-e kedve elnyalni...egy fagyit
2012. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne mindjárt randira hívd el, hanem először próbálj vele beszélgetni, férkőzz a közelébe. Nem ciki szerintem.
2012. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se a randival kezd. Járj sokat könyvtárba, beszélgessetek, ismerkedjetek, aztán lehet elhív ő magától.
2012. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kölcsönözz ki egy csomó könyvet, és a tetején legalább 3 szexszel kapcsolatos könyv legyen! Aztán ess el előtte, amikor odaérsz a könyvekkel. Ha mázlid van segít összeszedni őket, és akár még hozzá is érhetsz. Esetleg egyszerre nyúltok a könyvért. Ha nem egy puhap. cs, akkor biztosan felfigyel rá, hogy milyen könyveket választottál!Talán ő teszi meg az első lépést!
2012. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd a francba! Hívj el engem! Nem kínos és már indulok is.

:)))))))))))

2012. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
mondjuk ha éppen jöttök ki a könyvtárból,akkor említsd meg,h ma még sétálnom kell egyet ,ez mint1 jelzi majd neki,h vele szeretnél sétálni,aztán ha bejössz neki,akkor fel fogja ajánlani,h sétáljatok egyet együtt:)
2012. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne hívhatná el rögtön? Nyugodtan kezdeményezhet a lány is...
2012. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy személyesen még nem ismerem. :) Gyakornok a könyvtárban, mert azon a szakon végez. Ennyit tudok :D Na meg a nevét :D De szívesen megismerném őt, és ehhez kellenének ötletek :)
2012. márc. 26. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Te sehogyan ne hívd el! Majd ő elhív ha egyáltalán bejössz neki!
2012. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!