Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtobb lany miert ilyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb lany miert ilyan lusta a szexben, ahol csak a misszionarius pozt szeretik csinalni, ahol lehet lazsalni?

Figyelt kérdés
a legtobb lany sajnos csak.ezt szereti, en ezt elitelem es olyat keresek, akik sokretuek. de nehez ilyet talalni sajnos.
2012. márc. 26. 19:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
talán a lóvasut?
2012. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
3%
Mert a nők egy része önző és az ágyban csak magára gondol elsősorban, hogy ők élvezzék. Pl. emiatt nem lehet csak nagy küzdelemmel rábírni hogy kipróbálják a női óvszert.
2012. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Eleinte én is csak azt szerettem. Egyszerűen máshogy nem volt kényelmes, és tökmindegy volt mert nem tudtam elmenni és ha példáúl felültem a pasimra, mire sikerült megtalálnom a nekem megfelelő ritmust elkedett ficánkolni alattam, úgy meg nem poén, sőt néha még fájt az alhasam is közben. Mióta másik barátom van teljesen más minden, bármelyik póz jó, sose fáj, és rendszerint el is megyek. Az új kedvenc a lovagló.
2012. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2%

A nők egy bizonxos része csak magára gondol z ágyban. Míg én szenvedek, hogy nekem is és neki is jó legyen, ő meg csak arra figyel, ohgy fáj-e neki vagy sem, meg azon görcsöl, hog vajon el tud-e élvezni.


Szóval nehéz igényeset találni.

2012. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
haha ez fordítva is lehet igaz, hogy ki önző és ki nem. amúgy meg honnan tudod hogy a legtöbb hah? a nők többségével már voltál ágyban, hogy ezt mondhasd? na persze.
2012. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! Ezzel csak az a gond, hogyha fáj akkor nem tudok azzal foglalkozni, hogy jó-e a pasinak, meg mondjuk eleinte még lenne kedve az embernek máshoz is, de akkor ez jelentősen csökken ha a pasi ár egy csomószor elment, te meg azon szenvedsz, hogy nem legyen kényelmetlen (orgazmusról még szó sincs). Nem feltétlenül a nőt kell igénytelennek tartani.
2012. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a mai nőknek kb 50%-a sérült. Sokan ezért nem tudnak elélvezni. Egy egészséges nőnek igenis el kell tudni érni a hüvelyi orgazmust megfelelő előjáték , és 20 perc aktus után.


Na lepontozhattok...!

2012. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ki kell nyitni a szátokat és megmondani a férfinak (pl nekem), hogy komám ez így nem jó, mert... és szépen elmondod neki. Ne az legyen, hogy "hát jó volt".
2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Itt viszont az a probléma, hogy mikor fáj? Ha a férfinak túl nagy a pénisze, vagy túl durva a szex.

Mit hallunk tőletek lányok? Egy férfinak legyen minimum 20 centis farka, és dugjon meg titeket de jó rendesen. Akkor most mi a rinya tárgya? Ha fáj, akkor csak azt kaptátok, amit kértetek.

2012. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szexnél ezért jobbak a 35+ évesek. Sokkal jobb velük a szex. Sőt, a hivatásosokal is jobb, mert vagányak, csinálják, nem rinyálnak.
2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!