Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a lányok szoktak levelet írni?

Figyelt kérdés

én úgy látom hogy csak felregisztrálják magukat és várják a leveleket aztán meg válogatnak köztük.

ez így kb. olyan mint egy álláshirdetés, sokan írnak nekik és csak 1-2 nek írnak vissza.

fiúknak szoktak írni vagy valamit tesznek a lányok hogy legyen valami kapcsolat?


Mi a véleményetek?


2012. márc. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktak, de csak az extra jóképű srácoknak, mert az igényeik az egekben vannak.
2012. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez fura, de amikor én fent voltam egy ilyen oldalon huzamosabb ideig, nekem soha nem válaszoltak lányok, viszont több is írt magától. Na erre varrjál gombot.
2012. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktak levelet írni, annak aki szimpi nekik.


Hogy kinek mi a szimpi, abba ne menjünk bele.

2012. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mikor fent voltam,ilyen oldalon nem irtam soha magamtól pasiknak,de ha irt valaki mindig válaszoltam.Nem irtam,mert valami miatt "nem mertem"..talán ,mert attól tartottam,hogy nem kapok választ és nem akartam "csalódni".24L
2012. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy írtak már, meg flörtöltek velem, de ritka nagyon. Alapvetően úgy van, ahogyan írtad, regisztrálnak és válogatnak, pont mint a való életben. Ott sem túl gyakori, hogy a csaj megy oda hozzád, hogy figyelj, nem hívsz meg valamire?
2012. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több oldalon is voltam fent és volt olyan, hogy írtam fiúknak, aki valamiért szimpatikusnak tűnt. Volt aki nem is válaszolt vissza. De ha volt rá lehetőség, akkor próbáltam levél nélkül felkelteni magamra a figyelmét, hogy megadjam neki a lehetőséget arra, hogy ő kezdeményezzen, hiszen mégis csak ő a férfi. Pld. többször megnéztem az oldalát, vagy lehet rövid üziket küldeni, csókot stb.
2012. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!