Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt! Help!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt! Help!?

Figyelt kérdés
Ma kismotorból voltam forgalmit gyakorolni, egy lánnyal együtt. Ez volt az első alkalom. Nagyon megtetszett, szeretném jobban megismerni. Ott amikor egyedül voltunk ott a motoroknál akkor 1 szot sem beszéltünk mert nem tudtam, hogy mit mondjak, meg olyat sem akartam mondani, ami nagyon rámenős lenne. Sszerintetek, hogy közelítsek felé?
2012. márc. 31. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd hogy lány létére jobban motorozik nálad.. Ebből levágja mit akarsz, és nem is túl rámenős:)
2012. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne gázold bele a lelkébe. :)
2012. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés meglesz :D nem gázolok a lelkébe, se másba se :D de 3 nap mulva már nem találkozunk mert vége a forgalminak.. hogyan érjem el hogy még utána is ismerjem? Kérdezzem meg face profilját vagy mit?
2012. márc. 31. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
mégiscsak gázold el, akkor fel kell venni az adatlapot, és lesz belőle egy példányod, viheted neki a virágot a kórházba, sírhatsz az ágyánál... Na? Hogy tetszik?
2012. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem volna szivem bántani.... Most komoly válaszokat kérek, tényleg bejön nekem ez a lány .:d
2012. márc. 31. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod megbántani, bárhogy is közeledsz hozzá, max megmondja hogy nem akar kapcsolatot, vagy van barátja. De egy "üres" alkalommal, amikor egyedül vagytok, odamehetnél hozzá, és egy humoros, de kedveskedő megjegyzéssel beszélgetést kezdeményezhetnél. Ha vevő a humorra, akkor már tudni fogod h mi a dolgod! Ha nem, -ami nem annyira valószínű- akkor köszönj el tőle és menj vissza a motorodhoz/valahova, de messzebb tőle :) Sok sikert a találkozáshoz :D
2012. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor üttesd el magad! :)))


Ne izálj már, menj oda hozzá, és a motorozással kapcsolatosan kérdezz valami kamukérdést. Nem izgul-e a vizsga miatt, miért kell neki a papír, és a legfontosabb, mondd meg neki, hogy szeretnél együtt motorozni, mert együtt vizsgáztatok, és ez neked egy szent dolog!

2012. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!