Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet, hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy egy lánnyal rengeteg időt töltünk együtt, mégis korainak tartja, hogy nemcsak köszönéskor, hanem máskor is megpusziljam? (nem csók! )

Figyelt kérdés
És nem barátként tekintünk egymásra.
2012. ápr. 1. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

mondjuk mert arátok nem szoktak puszilkodni?

ha többet akarsz tőle, mond meg neki, ha nem, akkor meg ne puszilgasd

2012. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudsz figyelmesen olvasni?!!


"És nem barátként tekintünk egymásra." szerinted ez mit jelent??

2012. ápr. 1. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:

első voltam: bocsi, rosszul olvastam...

és mit jelent az, hogy "nem úgy tekintetek egymásra" az mit jelent?

ha jártok, akkor a csók is tök evidens lenne, de ha nem jártok, csak olyan félig-meddig kapcsolatban vagytok, akkor tisztázni kell a "szabályokat"

2012. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor b@szdmegmagad, segíteni akarok...
2012. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet fiatal,tapasztalatlan még,vagy távolságtartó...valamitől fél az biztos...aggódik...
2012. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Csak már annyiszor fordult elő, hogy vki félreolvas vmit, és én leszek a hülye :S


Azt jelenti, hogy tudja h én akarok tőle vmit, ő meg szintén tőlem.

2012. ápr. 1. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert csak hülyít.
2012. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak tudjátok, és ha olyan szerencsés vagy, hogy tudod, hogy bejössz neki, akkor a megoldás annyi, hogy elhívod egy rendes randira. Ha összejöttök rendesen, nem pedig csak tudom, hogy bejövök neki alapon megy a dolog, neki is természetes lesz, mert ha jól értem, nem jártok. A csajok azt szeretik, ha irányítják őket. Ezt persze mindegyik tagadja, de hidd el, tapasztalat. Lépj végre valamit, és neki is egyértelmű lesz a dolog.
2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Volt randi. És ha átölelem, az elég egyértelmű jel, nem? Szerintem megléptem, amit kellett. Csak annyit nem tettem még, hogy megmondjam neki kerek perec, hogy járni szeretnék vele, de ez számára egyértelmű.
2012. ápr. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!