Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a mackós pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mackós pasiknak, tetszenek a hozzájuk hasonló, nagydarab csajok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy egy mackós pasi hamarabb talál magának barátnőt, mint egy nagydarab, gömbölyded lány, nő!

Szerintetek is így van?


Én is eléggé nagydarab vagyok, de nekem kifejezetten a mackós alkatú pasik tetszenek, szerintetek megtalálhatom a párom?



2012. ápr. 1. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
valamiért azt vettem észre,hogy a mackósabbb pasinak a vékonyabb nők tetszenek,vagy a közepes testalkatúak..:) a vékonyabbaknak meg inkább a nagyobb nők
2012. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez már nekem is szemet ütött, de én egy mackósabb mellett jobban eltudnám képzelni magam! :)
2012. ápr. 1. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Én sajnos mackós tipus vagyok, és engem nem vonzanak a pufik.


Ellenben nem egy csontváz srác mellett láttam már szumós csajt.


Fogyjál le 65-60 kilóra, és máris több medvének kellesz majd a málnásba.

2012. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áhh én annyi sose leszek :D azt a doki is mondta hogy felejtsem el, de egy 10-est le kellene dobni, az tény, s rajta is vagyok az ügyön, csak nem akarok hirtelen, mert az úgy is visszajön, sajna ezt már szívtam meg :S
2012. ápr. 1. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? Ezt a hirtelen baromságot felejtsd el. Lefogyni hónapok, év alatt lehet normálisan.

Egyáltalán nem olyan nehéz, csak felül kell vizsgálnod, miket eszel. Röviden: cukrokat és a teljes kiörlésű liszt termékeket hagyd el.

Másik a sport. Tök mindegy mi legyen az, csak legyen, heti 3 alkalom az opitmális. Javaslom a társasági sportokat. Kondizni, úszni, futni nem szeretnek sokan, mert unalmas.


Önmagadnak teszel a legjobbat, ha lemész egy egészséges szintre. Jobban fogod magad érezni az emberek között, felszabadultabb leszel. Arról nem is beszélve, hogyha hátra hagyod a felesleged, valszeg 10-20 év múlva se fogsz 120 kilós nőként éldegélni.

Arról nem is beszélve, hogy párt is sokkal egyszerűbben fogsz találni, mert lássuk be, a kövér csajoknak azért nem olyan egyszerű helyzete, kevesen vonzódnak hozzájuk.

2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na először válasz a kérdésre..Én azt látom és tapasztaltam is anno,hogy a macis pasiknak a vékony vagy normál testalkatú nők jönnek be.Mikor 96kg voltam akkor állandóan a vékony pasiknak jöttem volna be kizárolag,egy éve lefogytam 56kg-ra és most már vegyesen minden alkatú pasi bepróbálkozik nálam,de olyan vékonyak,mint régen már nem hála istennek.:) Ami más téma,de azért leirom..nekem is minden orvos azt mondta,hogy sosem fogok lefogyni stb..ezt el is hittem 23éves koromig,majd elkezdtem életmódot váltani:semmi cukor-helyette méz v édesitőszer,semmi fehérliszt-csak rozs,krumpli ovatosan,tészta durum vagy tk és sok mozgás.24N
2012. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne higyj az orvosnak. Az vagy ami akarsz lenni.


Egy radikális példát említsek: egy cukorbeteg embernek azt mondta az orvos, hogy le kell amputálni az egyik lábát térdtől. Az illető azt mondta: francokat. Keményen el kezdett dolgozni, nagyon kemény távokat futott le folyamatosan, láss csodát, helyzete rendbe jött.


Az egy dolog mit mond a tudomány, de a hit, a saját tudatod sokkal többre képes.

2012. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!