Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok! Azt találtam ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Azt találtam ki, hogy az este felhívok egy örömlányt, és elmegyek hozzá. Mond valaki jobbat? Hibát követek el?

Figyelt kérdés

Szerintetek elrontom ezzel magam? Tudtok jobb megoldást?

Bárki írhat tanácsot.



2012. ápr. 2. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan vesztes vagy a csajoknál, mint én, akkor kötelező is ezt tenned!


Főleg, ha már elmúltál 18.

2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Életkor, megfontolás, múlt fontos eseményei? Kitalálom: 21-23 közötti srác, magányos, vékony, alacsony, ronda. Ugye?
2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem menj csak nyugodtan,,azok nem elrontanak..

hanem megrontanak

2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Majdnem sikerült eltalálni... csak nem vagyok vékony, alacsony, ronda.

22 éves vagyok, és lelki eredetű gondjaim vannak. A lányokhoz valamiért nem közeledek. A legtöbbször rosszabb a kedvem annál, hogy ilyenekkel foglalkozzak.

Ráadásul egy savanyú, rosszkedvű sráccal úgysem akarna járni senki.

A kinézetemmel semmi gond. Az átlagnál jobban nézek ki.

2012. ápr. 2. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha amúgy ilyen gondjaid vannak, szerinted mit oldana meg egy prosti? Inkább azon kéne dolgozni, hogy ezek a problémák megszűnjenek, és normális kapcsolatot alakíthass ki valakivel.

Ha van kedved beszélgetni a gondjaidról, nekem nyugodtan írhatsz privátot!

2012. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor miből gondolod, hogy egy k*rvával tudnál valamit kezdeni?
2012. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem a szexel van gondom, hanem a párkapcsolat kialakításával. Elbeszélgetni bárkivel el tudok, nincs lámpalázam, nem vagyok szerencsétlen. Látom ez jött le.


De azt el tudjátok képzelni, hogy mennyire kielégületlen vagyok.

2012. ápr. 2. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha már van pénzed egy jobb k*rvára (20-30k /éjszaka) akkor simán megengedhetnél magadnak egy barátnőt is. Ugyanezt pár vacsorameghívásra költöd és máris ugyanott vagy. Vagy nem, mert az a nő utána ingyen is le fog feküdni veled.

Én egészségügyi okokból amúgy se mernék k*rvázni. Bármit elkaphatsz tőlük, akár egy egész életre!

2012. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csapassad!
2012. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdés értelmét. Most szeretnéd, ha lebeszélnénk? Mert ha igen, az azt jelenti, hogy te sem igazán akarod. Ha meg elhatároztad magad, és úgy látod, hogy segítene rajtad, hát hajrá, ehhez nincsen senkinek semmi köze rajtad kívül.
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!