Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkát könnyedén összehozok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkát könnyedén összehozok, párkapcsolatot nagyon nehezen. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Alapvetően széles érdeklődési körű, művelt, nyelveket beszélő és diplomás fiatalember vagyok, akinek a külsejével, magasságával sincs gondja. Találkát könnyedén összehozok (interneten ismerkedem jobbhíján), de annyira más az érdeklődési köröm és a világképem, mint a mai lányoknak, hogy mindig elhajtanak és a "nagyon helyes és értelmes vagy, de teljesen más ember" monológot kapom útilapunak. Tény, hogy nem érdekelnek a manapság divatos témák, s változni sem akarok. Lehetőleg huszonéves, értelmes emberek válaszoljanak, a negatív kommentektől kérlek kíméljetek meg. :)

2012. ápr. 3. 23:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
85%
látod nincs válasz, beleírtad hogy értelmes, így szinte mindenkit kizártál a gykról :D
2012. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan helyen kellene ismerkedned, ahol hasonló lányok vannak. Ha tanulsz még az egyetemen talán ott lehetne.
2012. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Vagy épp nietzschei mélységekben agyalnak a problémán. ;)
2012. ápr. 4. 00:21
 4/50 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy olyan helyen kellene ismerkedned, ahol hasonló lányok vannak. Ha tanulsz még az egyetemen talán ott lehetne."


Élőben nehezen ismerkedem, vagyis inkább sehogy. Nem az én műfajom. Leveleim fogalmazásmódjával és a fényképeimmel lehetek elbűvölő, de az élő találka rendszerint csőd. Vagy teljes hallgatás a közös témák hiánya miatt (nincs TV-m, nem járok buliba, nem is érdekelnek a konzumdolgok), vagy én mesélek mondjuk olyan dolgokról, ami egyáltalán nem érdeklik a lányokat. Pedig próbálkozok művészeti stílusokkal, divattörténettel is, dehát ez uncsi...

2012. ápr. 4. 00:24
 5/50 A kérdező kommentje:
* amiK egyáltalán nem érdeklik a lányokat.
2012. ápr. 4. 00:28
 6/50 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2012. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
27 és fiú, bár utóbbi azt hiszem kiderült a szövegkörnyezetből.
2012. ápr. 4. 00:31
 8/50 anonim ***** válasza:
Természetesen kiderült. Sajnos átérzem a helyzetedet, csak én lány vagyok.:P
2012. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Konyvtarban altalaban ertelmes emberek szoktak lenni, vagy iratkozz be fozotanfolyamra vagy sportklubba, valahogy el kell kezdened gyakorolni a kapcsolatteremtest es fenntartast! Szocializalodj!Valahogy.Ez nem negativ kritika, epito jellegu lenne...khm.
2012. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
ezer bocsi Kérdező a válaszomért. 5 nyelven beszélek, 2 diplomám van. azt simán elmondhatom magamról, hogy tanult, intelligens és értelmes nőszemély vagyok. rengeteg olyan pasival találkoztam, aki ugyanilyen kategórikusan kijelentette, hogy őt ez meg ez nem érdekli és punktum. folyamatosan azt érzetették velem, hogy amiről beszélek, az baromság, hülyeség és csak az lehet igaz, amit ők mondanak. lehet, hogy te nem vagy ilyen, csak azt akarom ezzel mondani, hogy azért mert téged nem érdekelnek bizonyos dolgok, attól még lehet a másikat igen. nem megváltoznod kell szerintem, hanem inkább nyitottabbnak lenni mások felé. megismerni úgy egy nőt, ahogy van és nem elvárásokat támasztani vele szemben. a másik lehetőség pedig, hogy (és most mindenkitől elnézést kérek, de sok esetben így van) egy "falusi menyecskét" választasz, aki felveszi a te életstílusodat és elviseli a gondolkodásmódodat. és nem biztos, hogy a mai lányokkal van ez esetben a baj, lehet, hogy a közeggel, ahol mozogsz. 26/L
2012. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!