Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van egyeseknek 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyeseknek 16 évesen nagyobb mellük, mint másnak 19 évesen?

Figyelt kérdés
Vékony lányok.

2012. ápr. 4. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az alkatuk.
2012. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 14 fölött már nem csak az életkor számít. Ugyanilyen adottság a magasság és az értelmi képesség is. Van aki 40 évesen is alacsonyabb, és setétebb, mint egy tízéves.
2012. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert ezt a testet kapta a szuleitol... nem nyilvanvalo?!
2012. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni? Mert ilyen alkat! Most komolyan erre a kérdésre milyen választ vársz?
2012. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez éppen olyan, hogy egyes fiúknak 16 évesen már 18 centis farkuk van, más felnőtt férfiaknak meg 19 évesen is csak 12 centis fütyijük. Ez van, irigykedni szabad, de mindenkinek azt kell viselnie, amekkora jutott neki.
2012. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

genetika.

de kövezetek msot meg...én valahogy mindig jobban csíptem a vékony csajokat:)

én enmszertem eztafajta husis, "vanrajtamitfogni" nőket...:/

legyen vékony a csaj, dezses mindenhol...:PPPPPPPP

ha nincs nagy melle azsebaj,...:) csak legyen feszes lapos hasa, fezses combok, és egy jo kis popooo és kész...:333333

2012. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nekik 46 évesen is nagyobb lesz a mellük, mint másoknak 49 évesen.
2012. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!