Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ilyen már előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen már előfordult veletek? Egy sráccal megbeszéltetek egy találkozót, ám nem jelentkezett, csak jóval később. Erre mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 12:06
 1/8 anonim válasza:
Először is kérdezd meg tőle hogy hol volt akkor és csak ugy itélkezz mert én igy dobtam ki egy srácot hogy meg sem kérdeztem hogy holvolt közben ő a mamája temetésén volt :D
2012. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A konkrét szitu az volt,hogy én írtam neki,hogy akkor most mi van,azt írta,hogy dolgozik meg vizsgázott.Majd valamikor megszervezzük.Ennek egy hete.Egy hónapja találkoztunk először.
2012. ápr. 5. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordult. De szerencsére csak az lett akkor megbeszélve hogy találkozunk 1 hét múlva, de konkrét időpont nem volt. Utána nem keresett, eltűnt magyarán. Rá 1-2 hónapja rám írt és bocsánatot kért. Meg lett beszélve hogy másnap megint beszélünk mert épp sietett, gondolom nem kell leírnom mi lett annak is a végeredménye. Most van barátnője..
2012. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem keresném többet. És ha ő keresne, se reagálnék semmit, illetve letiltanám mindenhonnan. Történt egy-két ilyen eset velem, annyi épp elég volt tanulságnak. Ha okkal mondd le valaki egy randit, rendben van, de hogy ok nélkül nem jön el, és cseszik szólni (ezerféleképpen megteheti manapság, úgyhogy felesleges kifogásokat gyártani), arra nincs mentség.
2012. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,szerintem rosszul tettem fel a kérdést,mert szerencsére nem a randira nem jött el,hanem megbeszéltük,hogy majd ír,de nem írt.

Ha oda nem jött volna el,akkor ne is lássam többet.

2012. ápr. 5. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Na,ez kicsiben,de ugyanaz:)Ha fontos nekem valami,akkor írok,nem húzogatom hónapokon keresztül.
2012. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ki kell ábrándítsalak, ez azt jelenti, hogy besz@rt és meggondolta magát
2012. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled őt. Csak hiú ábrándokat kergetsz.
2012. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!