Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz osztálytárssal randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz osztálytárssal randizni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a pasi, egy osztályba járunk. Idén kezdtük a gimit, és suli eleje óta aranyosnak tartom. Azt is tudom, hogy ő is ugyanígy gondolja, mióta ismer (titkos forrásokból). És nemrég rákérdezett az egyik barátnőm, hogy tetszem-e neki, mire ő elpirult és visszakérdezett, hogy: de miért? majd azt ismételgette, hogy neki most nem kell barátnő. De mindig látom, ahogy néz órán, vagy rám mosolyog (bár lehet, hogy csak beképzelem magamnak)... mit csináljak, hogy ő jöjjön oda hozzám, vagy ő mondja meg előbb, ha tetszem neki, és ne én tegyem az első vallomást? ti mit tennétek a helyemben? randiznátok egyáltalán osztálytárssal?


15/L



2012. ápr. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én osztálytárssal jártam, és miután szakítottunk, kínos volt.
2012. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem osztálytzárssal járok, hanem kollégával, de nem úgy állunk hozzá, hogy mi lesz, ha szakítani fogunk.

Nameg értelmes emberek között a szakításnak sem kellene gondot okoznia. Megpróbálták, nem ment, szakítottak, spongyát rá.


Tehát ha bejöttök egymásnak, próbáljátok meg. Sőt, akár le is szögezhetitek előre, hogy ha nem megy, akkor sem törés-zúzással fogtok szétmenni, hanem megbeszélitek szépen.

2012. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te k*rva okos utolsó! Ne magadból indulj már ki! A kérdező még kislány, és szeptember óta nem lát ettől az új érzéstől, ami nem is biztos hogy szerelem. Szerintem az osztály az olyan mint egy kis család. Mi sose az osztálytársakra hajtottunk. Mindig az osztályon kívüli csajokra mentünk rá.

De a kérdező egy alapvető dologgal nincs tisztában. Egy csaj ne tegyen "vallomást"! Az a legrosszabb. A srác meg lehet hogy még tényleg nem akar barátnőt. Akármi miatt. Lehet még nem is érett rá. De akár csalódott is lehet. Nem tudjuk. Tetszeni attól még tetszhet neki a lány. Sőt száz meg ezer másik. És akit meg akar szerezni annál próbálkozni fog. Ismer kb. 600 lányt, naponta is lát több száz újat. Vajmi kevés az esélye annak hogy pont egy osztálytársa kellene neki. Azon a 20-30 főn kívül is van élet!

2012. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!