Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik ugyan, de nem jönnék vele össze. De ha látom mással beszélgetni, randizni rettentően féltékeny vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez nagyon jó kérdés.. :D Ha ti sem tudjátok mit akartok, tőlünk hogy várjátok el :) Amúgy lehet mégiscsak tetszik neked, csak valamiért nem akarod beismerni magadnak
2012. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúúgy tetszik nekem, de ezt írtam is csak talán mégsem úgy :D
2012. ápr. 5. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Birtoklási vágy.
2012. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 I am God ***** válasza:
Ez azért van mert önzö vagy, és ez nagyon messze vagy a "Like a Sir" kategóriától, úgyhogy hagyjad abba.
2012. ápr. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltál, mindig az a játék kellett, amivel más játszott, viszont amikor végre megkaptad, egyszerűen eldobtad...


:D Szórakozz a csajokkal! Tarts meg minden extől valami emléket, amiről tudod, hogy ő "megvolt", a TIÉD volt... Viszont NE menj vissza egyikhez sem, mert meg fogod bánni!


Feleségnek pedig valaki olyat válassz, aki inkább a barátod, mintsem egy jó nő, akit akarsz!

Ha nem így teszel, elcseszett egy életed lessz! :D

Sok szerencsét!

2012. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!