Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz9997 kérdése:

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Nagyából hogyan kell csókolózni! Néztem egy párat hogy az ösztönösen jön meg ezek de bevallom fo*s*ok tőle egy kicsit de mi van ha elrontom.4 Napja járunk milyen csókkal kezdjek egy sima puszi megteszi vagy már csók!Meg ha lehet a csóknak ilyen fontosabb tudnivalóit írjátok már le előre is köszönöm!


És ha lehet ne hülyeségeket mert ez nekem lényeges :D



2012. ápr. 6. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ösztönös és attól hogy félsz ez nem változtat rajta.Az elsőt mindig mindenki bénán csinálja de legalább így tudok gyakorolni ..
2012. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%

Jajj de kis cuki *.*

Na komolyra fordítva a szót , sztem tök aranyos , fosol tőle és is nagyon féltem az elsőtől és bevallom őszintén mai napig úgy érzem , hogy nem volt a legjobb...: D de ne félj ezen mindenki átesik (előbb-utóbb) és gyakorlás teszi a mestert :D Szall mindent bele :) 18/L

2012. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nyálas, előtte nyeld le a nyálad! És ne dugd le a nyelved a torkán! Szem becsuk.
2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
NYISD KI A SZÁD.:D ez csak egy tanács. : )
2012. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
OK köszönöm a tanácsokat!
2012. ápr. 7. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok :) egyébként én is marhára féltem tőle.. :D aztán.. ciki volt mert nem is ment elsőre,de a srác aki megcsókolt,na,Vele azóta is együtt vagyok,meg tök megértő volt meg minden.:) Szóval ne parázz,elrontod,elrontod,gyakorlat teszi a mestert,nem igaz?:)
2012. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem járhattok 4 napja, mert még csak nem is smároltatok! Hülyegyerek!
2012. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
96%

Remélem össze jött valami azóta :D

(Utolsó válaszoló, te egy bunkó po:cs vagy -.-")

Amúgymeg, mikor én először próbálkoztam kb olyan lehettem mint valami kiskutya, aki miután hazajön a gazdi körbenyalja a képét... najó ennyire azért nem volt drasztikus, de tök béna voltam... aztán (szerencsére) eddig az exeimtől mindig csak jót hallok vissza.. szóval elég cink volt, de bele lehet jönni ;)

2012. ápr. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösz mindenkitől a bátorítást sikeresen megtörtént,és azt mondta nem is csókolok rosszul! :D
2012. ápr. 8. 12:58
 10/12 brigivagyok ***** válasza:
95%
megértem, hogy nagyon izgulsz, de ember ez egy olyan dolog, ami belűlről jön. ezt nem lehet tanítani. mondjuk idővel egyre jobban fog menni. mindenesetre moss fogat. és javaslom, hogy ha lehet, ne nyálazz csók közbe. komolyan. elég tré lenne...xd
2013. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!