Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác néhány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác néhány randi után megmutatta milyen zenét szeret, nem tetszett. Erre közölte, hogy csalódott bennem, de talán megszokja. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, randiztunk néhányszor. Már az első után is ő keresett, hogy mennyire szimpatikus vagyok neki, szeretne még találkozni. Nekem is tetszett és a randijaink is jók voltak, beszélgettünk, stb. Már az elején elmondta, hogy ő goa fan, én nem ilyen stílusban mozgok, nem is ismerem igazán, nem is mondtam rá semmit. Tegnap este beszélgettünk msn-en, linkelt nekem zenét, meghallgattam, de nekem nagyon nem tetszik. Nem ebben nőttem fel, idegen a hangzásvilága, idegesít is(Ambient). Ettől még nem lesz rossz vagy ilyesmi, egyszerűen tőlem idegen, neki is ezt mondtam. Erre közölte, hogy mekkorát csalódott bennem, ő nem tudja elképzelni, hogy fekszik a barátnője mellett és ezt hallgatja a lánynak meg nem tetszik, de talán majd megszokja. Ez így elég rosszul esett. Nem akartam bunkó lenni, azt mondtam neki, hogy emiatt nem vagyok rosszabb véleménnyel róla, majd közölte, hogy ő azért rosszabb véleménnyel van rólam.

Én most úgy érzem, hogy talán inkább most kéne abbahagyni. Biztos bennem van a hiba, nem tudom. Mit tennétek a helyemben?


2012. ápr. 6. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot... Legalább lesz esélye normális srácoknak is nálad akik nem ez alapján választanak párt maguknak.
2012. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd.Idióta és kész.Egyátalán nem te vagy a hibás szerintem korrekt meglátás amit mondtál nem lesz*roztad csak nem a te világod.Am meg ha ez alapján választ magának pár az már rég rossz ..
2012. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én közöltem volna,hogy akkor keressen olyan lányt aki ezt szereti.Ha ebből ilyen nagy ügyet csinál..:/ Meg hogy :"ő azért rosszabb véleménnyel van rólam." Durva.Pedig ez nem olyan nagy dolog..Hány éves?
2012. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22 ő is és én is. Még a végén írta, hogy azért ő még találkozna velem, kicsit hárítottam, hogy majd megbeszéljük mikor és éppen úgyis mennem kellett.

De az a furcsa, hogy randiztunk, de még nem volt köztünk semmi, nála sem voltam, tehát sosem történt meg, hogy ő bekapcsolta ezt a zenét én meg szóltam, hogy ne vagy fintorogtam.

Azt hiszem igazatok van.

2012. ápr. 6. 13:48
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ne kezdj vele. Eltérő az izlésvilágotok, és ezt mindketten tudjátok. Találsz jobbat.

Azért úgye még nem feküdtetek le?

Egyébként nem vagy hibás.

Egyébként Te milyen zenét szeretsz?

2012. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem feküdtem le vele.

Én sokmindent meghallgatok Cserhátitól Eminemen át a rockzenéig. De az eletronikus zene távol áll tőlem, mint ez a goa vagy a dubstep. Nem ítélem el, nem kritizálom. Az én zenei világomat sem mindenki szereti vagy egyéb dolgaimat, de nem tekerem ki a nyakát annak, aki azt mondja, hogy a citromfagyi rossz, pedig én imádom.

2012. ápr. 6. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Billy Talent? :D:D
2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mi volt az ami megfogott benne? Egyáltalán, hogy ismerkedtetek össze?

Még szerencse, hogy most derült ki és nem hetekkel később.

Itt valószínüleg nem csak a zenében lettek volna eltérő dolgok.

2012. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Közös ismerősünk van, találkoztunk, leültünk beszélgetni. Értelmes volt, nagyon jókat beszélgettünk és érdekes módon sok minden közöset is találtunk egymásba, érdeklődött irántam.

De ennek annyi azt hiszem.

2012. ápr. 6. 14:25
 10/11 anonim ***** válasza:

8- as vagyok.


Na mi lett a vége a dolognak?

2012. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!