Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon hogyan lehet megismerkedni egy számomra nagyon ideális fiúval, akit még nem ismerek személyesen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Van egy 20 éves fiú, aki nagyon tetszik, de nem ismerem személyesen, csak facebookon az ismerősöm (egy suliba jártunk, nem tudom már, hogy ki jelölt be kit). Nagyon tetszik nekem külsőre, és sokan mondták róla, hogy nagyon aranyos fiú, jól bánik a barátnőivel és nagyon jó a humorérzéke. Szóval teljesen oda vagyok meg vissza... :-) Egyelőre ez még nagyon plátói így, nem tudom, hogy hogyan tudnám megismerni. Ráírni nem szeretnék, mert az nyomulósnak vagy közönségesnek tűnhetne..Vagy ha esetleg igen,azt hogyan kezdjem?

(a profilképemet like-olta, bár ez lehet, hogy nem jelent semmit, de talán azt, hogy nem vagyok külsőre közömbös számára..bár nagyon utálom az ilyen 'social network' dolgokat, hogy jaj, megbökött, be"lájkolt",stb..nem vagyok ez a fajta lány.)


Tanácsok, ötletek? Előre is köszönöm a normális válaszokat, kellemes ünnepeket!


2012. ápr. 7. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ismered az érdeklődési körét, találj ki ezzel kapcsolatban valami kérdést és chaten tedd fel neki! Ezzel két dolgot érsz el: szimpatikus lesz, hogy érdeklődsz iránta, valamint elindul a kommunikáció. :)
2012. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ui: Nem nyomulás egyáltalán, ha rá írsz.
2012. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól bánik a barátnőivel, akkor szerintem te is egy leszel a sok közül, akikkel jól bánik. Akár párhuzamosan is.
2012. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne megismerned! :) Esetleg egy-egy új képéhez vagy postjához szólj hozzá, like-old (én sem vagyok Facebook-őrült, de most közösségi oldal keretein belül kell valamit kitalálni :D)

Ha chaten fent szokott lenni, akkor próbálj olyankor hozzászólni valamijéhez, amikor fent van, hátha rádír... :) Vagy esetleg ha látod, hogy nagy filmrajongó, akkor írj ki egy kérdést, hogy "Tud valaki valami klassz filmet?"

De ez csak egy példa volt :) Szerintem se írj rá, főleg így első körben ne... Inkább mással keltsd fel az érdeklődését. Ja, és ne bökd meg, az nagyon gáz szerintem :) Remélem tudtam segíteni, sok sikert :DD


19/L

2012. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!