Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg hogy járjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy járjunk?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. fiu . Nagyon tetszik egy lány de én meg nem tetszek neki . Sokat szoktunk mostanság dumálni és szeretnék vele járni de nem tudom hogy csábitsam el hogy tetszek neki ... Mit javasoltok? lécc ne írjatok bunkó válaszokat ... kösz

2012. ápr. 10. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
legalább meglocsoltad tegnap?
2012. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk haverom, csak engem inkább barátnak tekint a lány, de még nem mondta, hogy nem tetszek neki, de azért úgy tudom.

Na már most, a lényeg, hogy legyél önmagad, mert ha meg akarsz változni az senkinek se jó. Legyél kedves, illedelmes jófej, kicsit kacér is lehetsz, aztán hátha összejön a dolog. Ha nem tetszel neki, akkor már nehezebb az ügy, de most mást nem tudok mondani, csak jó szelet kívánni! :)

2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem tetszel neki?

Figyelj, ha bejössz neki, vagy többet akar tőled, azt nyilván ki fogja mutatni, de addig meg meg ne kérdezd tőle, h jártok e... De ha ugy látod, hogy tetszel neki te is, és már olyan a kapcsolatotok, akkor mondjuk ha ültök valahol kettesben, vagy valami, kérdezd meg tőle, hogy " és esetleg nem szeretnéd, hogy több legyen köztünk? " vagy " tudod, nekem te nagyon tetszel, neked mi a véleményed rólam, lehetne több köztünk?" :D

2012. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szia. Leszel a barátnőm ?"
2012. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a jó tanácsokat :)
2012. ápr. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!