Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy randin illik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy randin illik, vagy jó dolog megkérdezni a lányt, hogy egy másik valakivel hogyan alakul a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Már néhány hónapja levelezek egy lánnyal, aki most találkozna velem, de tudom róla, hogy egy másik valakivel is ugyanígy levelez, aki esélyes nála, de mélyen hallgat róla, és lehet hogy vele is találkozni fog majd (vagy már találkozott is, ezt nem tudom). Szerintetek szóba merjem majd hozni, vagy inkább ne?
2012. ápr. 11. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezz rá,hogy mik a tapasztalatai,milyenek voltak akikkel eddig talizott.Ha nagyon szimpatikus leszel neki,azt úgyis látni fogod.
2012. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Már néhány hónapja levelezek egy lánnyal"


És eddig miért nem hívtad el randira? Ha így folytatod akkor tényleg a másik lesz a befutó. Egyébként hány évesek vagytok?

2012. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"És eddig miért nem hívtad el randira?"


Már hogyne hívtam volna, csak eddig nem mert jönni (vagy nem akart?). Egyébként egy eléggé visszahúzódó lányról van szó, egyáltalán nem egy randizós-bulizós típus, nem nagyon jár társaságba.

2012. ápr. 11. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért bármennyire is visszahuzodó azért néhány hónapos levelezés után csak eldönthette volna már, hogy komolyan akar tőled valamit. Ha akar!?
2012. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klara0504 válasza:

Csak legyél őszinte és saját magadat add. Ha megszeretnéd kérdezni akkor kérdezd meg :), de ne úgy mintha féltékeny lennél rá hanem csak nyugodtan érdeklődés szinten.

Azt nem tudom h a lány tud e róla h te tudod h ő mással is levelezik? Mert ha nem, akkor lehet nem is szeretné megmondani. ( lehet ok amiatt esetleg nem mondaná mert kettőtök között fog választani.. sőt ez mondjuk lehet h biztos...) De ne aggódj, a levelezgetések alapján megtudod állapitani h mennyire nyitott az ilyenekre.. ha szoktatok ilyenekről beszélgetni :) Ha nem akkor a randin majd adni fogja magát a helyzet úgyis.

2012. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! akkor megkérdezem, meglátjuk mi lesz. :)
2012. ápr. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!