Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul csináltam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
A barátommal randizni mentünk egy moziba (ez volt a 3. randink és még nem történt meg az első csók). Minden tök jó volt, és mikor kimentünk a moziból, hívta valaki, és közölte velem, hogy sürgősen el kell mennie, majd holnap felhív. De már 2 hete nem hívott, nem találkoztam vele, és nem veszi fel a telefont. Velem van a baj?

2012. ápr. 11. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hehe, a barátod, de még csók nem volt? hány éves vagy? 14?
2012. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
van egy rossz hírem a barátod már nem a barátod :D
2012. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát azért kicsit sok az a két hét...én felhívnám a helyedben,hogy mi van vele.Lehet,hogy valami a családjában történt.

De mindenképpen keresd meg te,ha fontos neked.

2012. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. ápr. 11. 16:23
 5/10 anonim válasza:
Hívd fel,ha nem reagál semmit,onnantól kezdve sztem te is tudod a választ.
2012. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég csúnyán beszopatott :S 2 hét elég sok idő.Akár mi történt ne mond hogy nem volt 1 szabad perce hogy gyorsan elmondja vagy írjon egy SMS-t
2012. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint pofátlanul lelépett. Sajnos vannak olyanok, akik ilyen módon "szakítanak". Ne épelődj, ne hivogasd és még véletlenül se jusson eszedbe magadat hibáztatni - ha akart volna, nem lépett volna le a moziból és/vagy valóban hívott volna másnap. Mivel ezt nem tette meg, nem ér annyit, hogy szomorkodj miatta vagy, hogy várj rá.
2012. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a szitu elég egyértelmű.
2012. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem veszi fel a telefont"


Ez elég egyértelmű. Jobbat érdemelsz. Ne foglalkozz vele, mert egy tapló, mégszakítani sem tud normálisan. Egyébként hány éves volt?

2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16 mint én.
2012. ápr. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!