Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány akit több mint 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akit több mint 1 hónapja ismerek beszéltem vele élőbe is meg stb. Minden nap kb smszünk tehát sózom. Hogy unalmas neki hogy mindenap ráírok pl facebookon meg hasonló? (mindig eltudunk beszélni akár 5-6 órát is)

Figyelt kérdés

#Nemunalmas?
2012. ápr. 11. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Borsozd is egy kicsit, de egy kis pirospaprika sem árthat.
2012. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyu ez attól függ.. Mondjuk számít az is, hogy mi a téma, mert, lehet barátilag is beszélgetni, írkálni és sms-ezni minden extra nélkül. 5-6 óra az kicsit több mint barátság, az már jelentheti azt is, hogy valami rügyezik köztetek. Azt szerintem jelezné neked és tudatná veled, ha mindez untatná őt. Szerintem biztosan van olyan nyílt a csaj, hogy akkor mondaná vagy írná neki, hogy "ne haragudj, de légyszives adjunk teret egymásnak mert nem érek rá mindig veled csevegni" vagy valami hasonló. Mert ha nyílt és nem így tesz pedig unja akkor nem őszinte veled, hanem szórakozik inkább. De reménykedjünk benne, hogy az első feltételezésem a valós. 27/L
2012. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) hát mondjuk hétközbe sms jobban megy.. de ilyen 10 napa alatt mondjuk 250 sms.. hát előbb mizu,micsi aztán mindig valami más a téma már:D
2012. ápr. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!