Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kaposváron hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaposváron hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kecskefuttatóban.
2012. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az utcán.
2012. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kikérdezi. Lány ?? Ha igen még az is lehet ű, hogy elviszlek 1-2 helyre :)
2012. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kaposváron!
2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
végállomás :DDD
2012. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire unatkozik itt mindenki...
2012. ápr. 13. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Te is.
2012. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.Nyár óta vagyok itt,de az osztálytársakon kívül sehol senki barát,vagy haver,aztán a hétvégéket meg a szüneteket már nem is várom,mert egy nap pihenés után unom magam. :DBulizni vagy szórakozni egyedül kizárt,hogy menjek,mert az úgy nem is jó,föleg lányként,meg ott is néha olyan fazonokat talál az ember,akikkel aztán tényleg nem érdemes leállni,aztán mindig csak reménykedem,hogy idövel kialakul itt is valami közösségi élet féle. Mondjuk ahhoz lehet,hogy jobban kéne mennem erre-arra...igen,de hova?! szóval egyenlöre csak tervezgetek hogy na majd holnap,meg várom az ihletet...:D

16/L

2012. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

végállomásos vagyok.

talán bulihelyeken (park café, stb.), mondjuk én nem járok ilyen helyekre, de hátha. vagy pl. koncerteken.

2012. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem járok bulizni,de ha járnék is,hogyan? Menjek oda egy jól kinéző valakihez,és... mit mondjak? nekem ez nem megy,segítsetek.
2012. ápr. 14. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!