Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elerhettem volna, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elerhettem volna, hogy randira hivjon, ilyen helyzetben? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szoval plazmat voltam ma adni, nem Mo-n. Volt egy kis gond, felszakadt a venam, stb, a lenyeg, hogy kicsit rosszul lettem, es volt egy tök kedves (doki)srac, aki utana ott foglalkozott velem, hozott forro csokit, kekszet, vernyomast mert, stb. Tök aranyos volt, bar nem tudom, hogy mindenkivel ilyen lett-e volna..

Nem vagyok az a tipus, szoval nem lett semmi, de... Valaki el tudta volna erni, hogy randira hivja a srac? Mit kellett volna tennem? Azon kivül, hogy beleajulok a karjaiba? :)


2012. ápr. 13. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért volt aranyos mert nem akart pert.
2012. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, az orvos pasiknak van önbizalma. Hacsak nem voltál nagyon elutasító, kért volna randit, ha nagyon akar. Biztos mindenkivel ilyen kedves, de szinte 100 %, hogy van barátnője.
2012. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem orvos volt, inkabb csak apolo, de... Ja, tul jol nezett ki ahhoz, hogy szingli legyen. :D
2012. ápr. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!