Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gyereket, családot is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereket, családot is szeretnék (saját gyerekre gondoltam), akkor szerinted max. Hány éves nőkkel ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, h. akár 45 éves nőnek is lehet még gyereke, de már a 30-asoknál is elég nyugtalanító az a 40-50%-os meddőségi arány.

2012. ápr. 15. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy 30-35 évessel még simán kezdhetsz.
2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
34/F, de fiatalabbnak nézek ki
2012. ápr. 15. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
hát akkor olyan 29 és 34 közötti nőkkel kezdj
2012. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Orsi_ válasza:
szia, érdekes hogy nagyon sokszor az orvosok nem arrol beszélnek, hogy a nö vagy a férfi meddö, hanem hogy a par. Ebböl a 40-50%bol szerintem nagy aranyu az olyan, nem stabil kapcsolat, ami pszichologiailag akadalyozza meg a foganast.
2012. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha te 34 vagy, akkor 28-34 év közöttit válassz.Az én párom 3 évvel idősebb csak tőlem. Mi tavaly előtt vállaltunk babát (22 hetesen sajnos halva született). A mostani kislányunkat 7 hónap letelte után hoztuk össze. Ha majd babát szertenétek előtte te is menj el kivizsgálásra, de jó ha előtte a párodat is megismered, ami szerintem egy év azért kell. Mi idén 7 éve vagyunk együtt, de még így is vannak meglepetések. Sok nő azért nem vállal hamarabb gyereket (pedig szeretne), mert iskolával később végzett, legalább 2 év munkaviszony kell a gyeshez, még nem érzi magát felkészültnek,meg ki tudja még mi oka van... Vannak akik meg túl korán összehozzák és vagy együtt maradnak vagy szétmennek.

Sok sikert a megfelelő anyajelölt kiválasztásához, és sok sikert az apasághoz. Szerintem jó apa leszel :)

(29hetes kismama)

2012. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
te inkább ne akarj gyereket, amilyen privátot írtál nekem, te nem vagy való szülőnek még egy ideig, amíg fel nem nősz. szóval ne ez legyen a legnagyobb problémád.
2012. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen,az utolsó hozzászólóval egyettértek :D
2012. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy akárhány éves is, csak a akarjon gyereket! Van akinek még 10 évig nem kell gyerek, és van aki azonnal akarja
2012. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem, nem tökmindegy. :) Ha leanyázza azt is mindenért, akkor nem ajánlom neki a szülő-szerepet.
2012. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!