Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába tetszik egy lány, nem az hogy nem merek odamenni hozzá beszélgetni, hanem nem is akarok beszélgetni, megismerni csak egyszerűen megölelni, megcsókolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy beszédes,nem is igénylem a beszélgetést szinte kerülöm is mindenkivel.Érzéketlen vagyok?
2012. ápr. 16. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom van azért 1-2 barátod akivel szeretsz beszélgetni. Szerintem attól félsz, hogy a csajjal nem fogsz úgy kijönni, mint egy jó baráttal. Nos az a helyzet, hogy ez sokszor tényleg így is van és az ilyen csajokat át kell ugrani.
2012. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmondani! Úgy ahogy eszedbe jutott!!!!!!!
2012. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!