Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook - visszaigazolás -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook - visszaigazolás - randizás? Miért igazol vissza ismeretlent?! Ha már így történt, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A fényképei alapján megtetszett egy lány. Tudom, hogy nagyon "gáz", és én is a való élet híve vagyok, de véletlenül bukkantam rá a facebookon. Nincs közös ismerősünk, kíváncsiságból bejelöltem, visszaigazolt.

Két kérdést szeretnék itt feltenni.

1. Miért igazol vissza egy ismeretlent? Az addig "oké" (egy fenét oké, de ezt most hagyjuk), hogy több, mint 400 ismerőse van, de most komolyan: bárki bejelöli, és csak úgy (még közös ismerősünk sincs!) visszaigazolja? Ugyan, mi motiválhatta, gondolkozott egyáltalán? Valaki meg tudná ezt magyarázni? :)

2. Ha már úgy alakult, hogy visszaigazolt a teljesen ismeretlen, szép, fényképek alapján szimpatikus lány -- van-e/lehet-e következő lépés? A fényképek alapján nincs barátja, a családi állapotát nem látni.


2012. ápr. 17. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szánalom a köbön.
2012. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni vele. Lehet következő lépés, persze :)
2012. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Uhh...ne szívass, nekem vagy 700 ismerősöm van, de én leszarom a fb-t, mindenkit visszaigazolok gondolkodás nélkül, engem nem zavar,h nem ismerem, ez még nem változtat semmit az életemen, ha már bejelölt,biztos volt valami oka rá,én meg visszaigazolom,had örüljön, én igazából kb 50 embert leszámítva,leszarom a fb-t,engem az jelöl be aki akar,nem zavar,nem foglalkozom vele,nem kell ebbő lekkora ügyet csinálni....
2012. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Valamit elkezdtem írni, de inkább csak annyit írok, hogy:

istenem...

2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne szivassátok már! Csak véletlenül rátalált egy idegenre, és megtetszett neki, persze, hogy reménykedik. Kicsit furesz, igaz, de probálkozni azért lehet. Fenntartom, amit irtam 2. kommentben. :)
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha közel laktok akkor gondolhatja, hogy valahol találkoztatok csak épp nem emlékszik, de az is lehet, hogy szimpi vagy neki.

Írj rá, mondd el neki, hogy megtetszett és szeretnél ismerkedni vele, aztán majd alakulnak a dolgok.

2012. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki idiótának nézne, és kérdés alapján ítélne: 27 vagyok, orvos, levelezőn végzem a jogot és 3 idegennyelven beszélek folyékonyan.


Mi az, hogy "furesz"? :) b.sszus, nem ismerem a facebook-etikettet, baromságnak tartom...., 3 hete regisztráltam, szerintem bocsánatos "bűn", hogy eddig nem voltam facebook-tag, és nem vagyok tisztában a lányok viselkedésével kapcsolatban a facebookon.

Idejövök a gyakorikerdesek.hu-ra, felteszek egy kérdést, és lenéző válaszokat kapok. Kár! Élőben oda merek menni bárkihez, megszólítani, stb. Miért olyan NAGY BAJ, hogy egy nekem tetsző lányt bejelöltem? :) miért kell olyanokat kommentelni, hogy "istenem"?

De most komolyan, valami értelmes válasz?

2012. ápr. 17. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ez így már más :D

A facebookos kérdéseket szinte mindig 12-15 évesek teszik fel.

Nem tudom milyen okból jelölhetett vissza, biztos lehet következő lépés, de ne bízd el magad.

2012. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok - bocsánat a furesz szóért. Én nem rád mondtam, hog furesz, hanem az esetre, de már én is jöttem össze sráccal fb on keresztül....és én is segiteni probáltam...a saját esetemet is furának tartom :P 22l
2012. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jól van, na! :) semmi gond. a gyakorikerdesek-et is ritkán látogatom, nem tudom, hogy kik szoktak hasonló kérdéseket feltenni. Mondjuk kötve hiszem,hogy egy 15 éves így fogalmazná meg a kérdést, de igazatok van, bármi lehet...

:)

2012. ápr. 18. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!