Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar ez a fiu, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a fiu, csak baratkozni?

Figyelt kérdés

Tenyek:

Mikor eloszor talalkoztam vele, akkor sokat beszeltem egy masik fiurol aki tetszett nekem.

De aztan ahogy jobban megismertem ot, rajottem, hogy sokkal jobban szeretnem megismerni, mert egy klassz pasi.

Mindig megnevetet. Nagyon jol eltudok vele beszelgetni eleg hosszan.

Mindig ugrat jatekosan , mert tudja, hogy azzal felbosszant.

Sokszor megerint.

Mindig eljon, barhova hivom, volt, hogy megvaltoztatta a programjat is.

Eleg surun chatelunk a facebookon is, ott mondta parszor, hogy o alapjaraton felenk hiaba a nagy dumaja, meg hogy nem nagyon van szerencseje a lanyoknal, mert tul romantikus.

Mindig rakerdez, hogy ki az akivel talalkozom, tobbszor rakerdezett mar az izlesemre fiuk teren.

Kepeket kuldott magarol, pedig nem is kertem.

Tobbszor rajtakaptam, hogy engem nez.

Meg eleg surun rakerdezett arra a masik pasira is, hogy miert nem tetszik mar.


Viszont, nemreg tudtam meg tole, hogy ketszer randizott egy masik csajjal, bar utana talalkoztunk kozosen is, es akkor levegonek nezte, velem vagy baratnommel beszelgetett, meg nem gyozte nekem bizonygatni, hogy csak ketszer, es semmi komoly nem volt.


Nem tudom, hogy most mi van. csak haverkent tekint ram, vagy elbizonytalanitottam ot? Valami tanacs jol jonne.

Koszonom.


2012. ápr. 18. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy esély van rá hogy tetszel neki :)
2012. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy csak egyszerűen barátkozni szeretne :)
2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki csak azt nem tudja (szerintem ) h ő tetszik e neked
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az előttem szólók nem győztek volna még meg: Tetszel neki. Nem lehet, nem valószínű, biztos .PONT.
2012. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezt mar sokan sokszor kerdeztek, de hogyan adhatnam tudtara, hogy tetszik nekem noies modon?

En allandoan mosolygok ra, beszelgetest kezdemenyezek, en is megerintem, flortolok vele, bokolok neki, hivtam tobbszor is, hogy kozosen csinaljunk valamit, es jott is. A kepeire is azt mondtam, hogy jokepunek talalom. Szoval nem tudom, hogy mi egyebet tehetnek.

2012. ápr. 18. 19:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok tul nyomulosnak tunni. allandoan a nyakan logni. azt en se szeretnem.
2012. ápr. 18. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!