Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik az évfolyam kaszanovája?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srác a csoportunkban,aki nagyin tetszik. Csak az a baj,h nagy kaszanova hírében áll(nem tudni ebből mi igaz,ezek csak pletykák) Mindenesetre amit látok,leírom. Szeptemberbe nagyon sokáig együtt nyomult egy csajjal,mindenki azt hitte,h járnak,aztán kiderült,h a lánynak van barátja,aztán november december környékén egy másik lánnyal kezdett el nagyon jóban lenni,aki szingli,februárban már mindenki arról pletykált,h ők 1 pár. Azóta viszont egyáltalán nem látom őket együtt, mert most a fiú egy harmadik lánnyal kezdett el kavarni,egyre többet látom őket együtt,és sokat flörtölgetnek,mostanság vele kezdik összehozni. Amúgy a fiú ilyen életvidám,optimista,derűs figura, kb. minden lánnyal flörtölget. Igen jóképű,és mindemellett okos is,bár senki sem tudja ,hogy csinálta,de eddig minden tárgyat teljesített. Vicces is,jó humora van, elég jó a dumája is. Mindenkivel elég nyílt,és szimpatikus, és nem is bunkó,csak néha egy kicsit. Az a baj,h nagyon tetszik,és nem tudom,h tudnék vele összejönni...Meg az a baj,h nem tudom,melyik csajjal mi van most köztük,ha már ennyi mindenkivel kavar. A pletykák szerint nagy casanova,vajon ebből mi igaz? Mit tennétek a helyemben, érdemes lenne vele összejönnöm,v inkább ne is próbáljam meg?

2012. ápr. 20. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
és most akkor jobb lenne ha meleg lenne? írj neki egy sms-t, hogy csak róla álmodsz, ha megtalálsz a tömegben a tiéd vagyok!
2012. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Látszik, azért tetszik mert menőcsávó.

Dugasd meg magad .

2012. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán hívd el randira. -.-"
2012. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak barátként kezelte a csajokat? Velem is sok ilyen volt még gimiben, és ott is az volt hogy jujj tuti együtt járnak. Úgyhogy próbáld meg nyugodtan, legfeljebb azt mondja, hogy bocsi most nem. Ha olyan amilyennek leírtad, nem lesz semmi bajod tőle.
2012. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen srácnak az jön be, ha hasonlóan bánnak vele, mint ő a csajokkal. Ha azt mondod neki, hogy kipróbálnám hogyan döngetsz meg, jobb vagy-e mint a többi srác akikkel mostanában voltam, kicsit meg fog lepődni.


Valószínűleg abban a korban van, amikor minnél többet akar habzsolni az élvezetekből és ezt nem lehet egy csajjal megtenni. Egy csajnál az első pár hónap után már ritkábban van szex,... neki pedig a független/vadászó

életforma tetszik.


Szerintem ezt el kell fogadni. Ha dugni akarsz vele egy jót, mond neki, amit írtam. Ha nem, akkor keress már srácot.

2012. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aranyhajulany válasza:
lehet, h csak pletyka. ha nem vagy lúzer, akkor merj szóba állni vele és majd meglátod hogyan alakul. mellesleg szerintem még MINDIG a pasiknak kéne meghódítani a csajokat és nem fordítva..
2012. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magamra ismerek régről ebben a srácban. Figyelj, ez úgy működik, hogy nyugodtan kezdeményezz nála, kezdj el vele ismerkedni és nyugodtan udvarolj is neki. Ha eddig nem tetted, és nem nagyon vett észre Téged, akkor magától nehezen fog, szóval kezdeményezz.


Nekem nagyon sok hozzád hasonló lány a suliból sok év után most jön elő, hogy anno nem vettem őket észre, mostanra pedig úgy kikupálódtak, hogy 10/10-esek.

2012. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha ne higgy abban amit mások mondanak, ismerd meg a srácot, ha mindenkivel beszél, akkor nem hiszem, hogy annyira nehéz lenne. Rólam is mondtak már sok mindent, de a fele sem volt igaz :)
2012. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!