Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez igazságtalanság! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igazságtalanság! Miért kell minden lánynak magas fiú? Egy alacsony fiúnak miért nem adnak esélyt sem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 16:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

154 cm vagyok és volt nállam alacsonyabb pasim.

22/N

2012. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy nálam magasabb legyen, nem kell feltétlenül óriásnak lennie.
2012. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
hulyeseg. en se kellek senkinek, de nem vagyok alacsony, es csunya sem :S
2012. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem szab gátat, az hogy mekkora a srác... Ha nem magasabb tőlem, akkor is mi van? Semmi, nem a centijeibe szeret bele az ember..
2012. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Van egy kevés lány, akit nem zavar, de sajnos a többség esélyt sem ad, ha megtudja milyen magas vagyok.


Már szégyenlem megírni, mert úgyis elhagy még az is, akinek addig bejöttem.

2012. ápr. 20. 17:05
 6/29 anonim ***** válasza:
Hidd el nem mindegyik ilyen, vannak normális csajok is csak meg kell őket találni:) Aki annyira lenéz a magasságod miatt akkor az olyan is...:)
2012. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem a magassagoddal van a baj, hanem a magabiztossagoddal. Fogj neki sportolni vagy hasonlo onbizalom novelo dolog, sok alacsony ferfinak van magas es szep noje legalabb is ahol en elek sok ilyet latni...
2012. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Engem pl az zavar ha sokkal magasabb egy fiú nálam, értem ezalatt a 180 felettieket, az én 163 cm-hez képest. Az hogy vki alacsony nem azt jelenti hogy nem adnak neki esélyt, hidd el van olyan akinek ez nem gond.
2012. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ahol én élek van egy olyan pár h a asrác magastalpú cipőt hord és még így is kisebb a csajánál
2012. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2012. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!