Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívnátok/hívtátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívnátok/hívtátok el egy osztálytársat (okat) randira?

Figyelt kérdés
Melyik szituáció a legalkalmasabb? Mármint gondolom hogy amikor egyedül van, de személyes tapasztalatok, ötletek is érdekelnek!
2012. ápr. 20. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Facebook ><
2012. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Oda mész és mondod a következőt: Csá ribanc, kajás vagyok gyere zabáljunk egyet ha ez megvan megduglak aztán mehetsz jó dolgodra...
2012. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szünetben odamész elmondod mit aakrsz és magadat adod
2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én lányként elhívtam moziba. Igaz többen voltunk, de kiéleztem hogy én igazából vele szeretnék menni. Ő nem volt elég merész hozzá, de egyből igent mondott, jól sült el.
2012. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem merném elhívni moziba csak is facebook-on ott megmerném!
2012. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyszeruen megkérdeztem facebook-on. de mi mindig facebook-on beszéltunk tehát szinte csak internetes "barátság" volt :( de szerintem menj oda hozzá éloben mert az szerintem kulonlegesebb mint interneten.
2012. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én odamennék hozzá mikor megyünk kifelé és mondanám menjünk el fagyizni/hamburgerezni/sörözni stb. Aztán ott utalnék rá mi vele a célom.
2012. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

utolsó,elég baj hogy edddig jutott a világ,hogy csak facebookon mersz beszélni egy csajjal,szerintem többet kéne beszélgetned lányokkal :/.


Kedves kérdező :D!

Csak egy megfelelő alkalmat kell keresni,lehetőleg egyedül legyen és jó kedve legyen a lányak.Amúgy meg ne azt mond neki hogy randira menjen el veled hanem,valami konkrét helyet (pizzázó,kávézó..akármi :D,de ne legyél túlságosan nyomulós)

2012. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az elejét haver 2012-nek szántam,télleg nem fikázás,meg oltás.De télleg elég para hogy csak facebookon mersz megkérni egy lánnyt,szerintem élőbe egy idő után sokkal jobb/könyebb beszélni egy lánnyal
2012. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó a segged kő kóla?
2012. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!