Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek én a tokéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek én a tokéletes pasi a csajok szemében?

Figyelt kérdés
Beszédstílus-, oltozkodés-, frizura- esetleg valami más tanácsok?

2012. ápr. 21. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tökéletes nincs...így szeretünk titeket.De az alap,hogy legyél hűséges,figyelmes,megértő,jó szerető,lelki társ,és haver egyben...több nem is kell.
2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Okés, kossz szépen, és kapcsolat elott? :D
2012. ápr. 21. 22:42
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
legyen olyan tested mint nekem...:D xDD sry troll!!!!444nééégy... szal az elsőhöz hozzászólva kammer az egész, nan letolják h milyen vagy, lehetsz te hűséges meg lehozhatod nekik a csillagos égről is a legszebb csillagot, sose leszel nekik elég jó, tapasztalat...:/
2012. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szűnj meg létezni.
2012. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolat előtt is lehetsz,figyelmes és megértő.Ha kedvesen vagy humoros az plussz.Legyél normális,nem tudom máshogy mondani...sok pasi elvan szállva magától .(nem tudom mire)
2012. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Elöször is legy eredeti! Sajat ötletekkel, szellemiseggel es stilussal... ja, varj! Ha ez menne, akkor nem lenne gond.


Ok! Induljunk ki tehat abbol, hogy sajat ötleted nincs. Ha valasztasz is egy stilust, mindenkeppen ügyelj ra, hogy jol erzed benne magad es nem tünik tul eröltetettnek, ha eljatszod ezt a szerepet.

A csajoknak peldaul iszonyu fontos a humor! Ha nem vagy egy gyors gondolkodo es a szavak zsonglörje, akkor teljesen felesleges betanulni poenokat, mert ugysem a megfelelö pillanatban tudod alkalmazni.


Ugyanez a helyzet a beszedstilusban. Van, akinek az uriemberes/lovagias stilus megy, van akinek az abszolut laza es közvetlen es van aki inkabb titokzatos, de ettöl meg mindegyik lehet izgato, ha passzol az illetöhöz.


Elöször talald meg erössegeidet es azokra epitkezz! Csak utana elmelkedj el hibaidon, amiken szeretnel valtoztatni!

2012. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi van ha nem abból indulunk ki hogy nincs saját otletem?
2012. ápr. 21. 23:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A lényeg,hogy add önmagad,legyél természetes.Szeressen meg a nő olyannak,amilyen vagy...teljesen felesleges álarc mögé bújni...szart nem ér az egész,ha nem a természetes énedbe szeret bele a nő.Stílust választani...baromság...zsák a foltját..tudod.. ;)

2012. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szockós motorod legyen, az a lényeg!! MZ, Jawa, Izs, Czetka, Pannónia, Simson, ezek a tuti fílingek!!!

18/L

2012. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Legyél legalább 195 cm magas, jóképű, izmos, legyél tele fuxszal és járj vadiúj BMW-vel!
2012. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!