Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglisegükkel elegedetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglisegükkel elegedetlen lanyok: ti hova jartok ismerkedes celjabol? Csak en vagyok vak vagy tenyleg otthon, bezarkozva varjatok a herceget feher lovon?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt latom, miert ilyen nehezen talalkozni normalis pasikkal stb. Dizsibe szorakozni jartok a baratnöitekkel, nem ismerkedni. Van e olyan hely/szituacio, amikor örülnetek annak, ha egy normalis srac összeszedi batorsagat es leszolit benneteket?


Elsö sorban 20-as korosztaly erdekel.



2012. ápr. 22. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van pl. egy park, főtér
2012. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszel, akár utcán is leszólíthatsz, amúgy meg itthon várom a szőke herceget fehér lovon 21L
2012. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, én tényleg otthon ülök és közben majd meghalok, hogy legyen egy barátom. Nem járok el sehova a gép előtt tespedek nem vagyok csúnya sőt még kövér se, csak mindig elégedetlen magammal meg önbizalomhiányos. Esélyt sem látok rá, hogy valaha lesz barátom...
2012. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés szembesített saját magammal és tényleg ilyen vagyok. Hát, ezt olvasva én tényleg ilyen vagyok, hogy otthon várom a herceget és ez tudom, hogy nem jó.


22l

2012. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De lányok akkor hiába járom Debrecen utcáit közbenlányokat leszólítgatva, ha a normális, szabad lányok mind otthon vannak.


Eddig mindig foglaltakat találtam. :/

2012. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jé, most, hogy így leírtad én is pont ilyen penészvirág vagyok! Mondjuk engem nem zavar, hogy nincs barátom, ha zavarna, akkor szerintem elmennék ismerkedni koncertekre, meg ilyen rendezvényekre.
2012. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Épphogy elkezdtem élvezni bő 1éve a szingliséget(csomó buli,kocsma,disco,mozi,színház,koncert,kiállítás,park és minden)...
2012. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én amúgy diszkóban tökre örülök neki ha leszólítanak úgy normálisan. nem feltétlenül csak a barátnőimmel kell lennem. persze nem ilyen idióta letaperolós stílusban, hanem normálisan jön oda az illető, esetleg egy sziá-val kezd, az már mindjárt jó.

utcán meg egyéb ilyen helyeken nem annyira jó ötlet szerintem:Dde ha szórakozni megy az ember, akkor sokkal oldottabb, nyitottabb pl.

2012. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én is hosszú ideje szingli vagyok, nem vagyok otthonülő típus, eljárok szórakozni stb.. sokat mozdulok ki, de tényleg nehéz normális pasit találni, aki nem csak megdönteni akar. Normális srác az utcán, buszon, koncerten, szórakozóhelyen, liftben és még millió és egy helyen leszólíthat... 21/L
2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Annak is örülök, hogy ezek szerint nehany lany magara ismert es csak biztatni tudlak titeket, hogy mozduljatok ki!

Egy tipp! Meg a legbelevalobb sracnak is elmegy a kedve/batorsaga, ha nem kap idöközönkent pozitiv visszajelzest, biztatast.


Ha örülnetek, hogy leszolit egy bizonyos srac, ajandekozzatok meg egy mosollyal! El sem tudjatok kepzelni, hogy ez mennyire fel tudja dobni a hangulatot!

2012. ápr. 22. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!