Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miután összeismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután összeismerkedtek egy fiúval aki tetszik (pl egy buliban) utána hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy direkt kicsit elutasítóak, szűkszavúak vagytok, és elvárjátok, hogy jobban teperjen? Vagy pedig teljesen nyitottan, bőszavúan beszélgettek?
2012. ápr. 23. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen beszélgettem volna, szeretek is beszélgetni, de nem szokásuk a mai srácoknak kapcsolatot tartani, legalábbis erre felénk nagyon ezt mutatja az ábra.
2012. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, nagyon jól elvoltunk a buliban, úgy vettem észre nagyon bejövök neki, most meg akárhol találkozunk teljesen elutasító
2012. ápr. 23. 16:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Talán lett kapcsolata, vagy valami rosszat hallott rólad.
2012. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De már nem először járok így, kezd elmenni a kedvem az egésztől, semmi logika nincs a nők viselkedésében :D
2012. ápr. 23. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát a mai srácokéban sem.

Megismerkedtünk, másnap beszéltünk, kezdeményező volt, kedves, utána mintha elnyelte volna a föld.

Eltelik egy hónap és újra próbálkozik.

Ebben semmi értelmes nincs.

2012. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy te is csak így egyszavas válaszokat adtál amikor beszélgettetek utána, és azt hitte nem jön be?
2012. ápr. 23. 16:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem. Utána írtam is,és ő adott egyszavas válaszokat. :D

Na mindegy, nem érdekes, úgyse akartam annyira :D

2012. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki pont ugyanúgy jártunk csak az ellenkező nemmel. nekem kellett volna pedig a csaj, nagyon bejött minden téren.
2012. ápr. 23. 16:25
 9/19 anonim ***** válasza:
biztos részeg volt a csaj
2012. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg.
2012. ápr. 23. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!