Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a tapasztalatotok? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok? Mennyire nehezíti meg a sokféle vallás, étkezési és egyéb klikkesedés a párkeresést?

Figyelt kérdés
Volt már,hogy azért nem randiztál,mert kiderült róla,hogy vega , vagy ezotérikus dolgokkal foglalkozik stb..?
2012. ápr. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire nem befolyásol, ha csak nem fanatikus az illető.


A keresztény fiúk még jók is, mert velük nem fog mellé az ember, mindig hűségesek, és nem hazudnak, bevallják, ha rosszat tettek. Tisztelik a partnert.


22/L

2012. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Valamennyire megnehezíti. Pl. fanatikus húsevő vagyok, nem jönnék össze egy vegetáriánus fiúval. Egészségtelennek tartom, nem tudnánk együtt enni, pedig szerintem az a kapcsolat fontos része, illetve nem egy értékrendet adnánk a gyerekünknek. Ugyanez a helyzet pl. egy hívő keresztény fiúval. Én gyilkosnak tartom az egyházát, nem vagyok hajlandó a gyerekemet megkeresztelni, sem templomba betenni a lábat, túlságosan különböző az értékrend. Szerencsére sikerült olyan párt találni, akivel majdnem tökéletesen egyezünk :)
2012. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
100%

nem tudom a kereszténységnek mi köze van az egyenes jellemhez. láttam már ugyanannyi álszent "hívőt", mint amennyi becsületes "hitetlent".


(BTW én sem vagyok vallásos, mégis egy gerinces embernek tartom magam)

2012. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már vegától (nem is egytől), hogy nem fekszik le "dögevővel", mert azok gusztustalanok. Komolyan.
2012. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajna már egyre nagyobb sötétség uralkodik az embereken és emiatt igen,szerintem nehezítik ezek a körülmények.bár én még mindig azt mondom hogy aki ezek alapján dönti el hogy szimpatikus e neki valaki akkor annak nem való kapcsolat.
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha alapvető dolgokban nem értünk egyet,akkor inkább hagynám az illetőt. Igazából ilyen még nem nagyon volt! A mély vallásosság,vagy a vallási fanatizmus viszont taszítana mindenképp, illetve a vegaság is.Nem tudnám elképzelni, hogy ne egyek együtt húst a párommal,de biztos meg lehetne szokni!

Inkább a műveletlenség, tájékozatlanság és közös célok,érdekek hiánya az,ami engem a legjobban taszít.

2012. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es: és milyen jól meg is mondtk a tutit!


Aki húsevő, az egyszerűen csak nem olvasott még eleget bizonyos dolgokról...

2012. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!