Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány (még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány (még egy szót sem váltottunk) és nem merek közeledni felé még a szemkontaktus se sikerül, mert ő nem néz felém. Hogyan tudnám elérni, hogy felfigyeljen rám vagy valami?

Figyelt kérdés

Önbizalmam egyenlő a nullával... FB-n sem jelölt vissza (pedig látom , h ismerősei száma "fokozódik").valszeg. a nevemet sem tudja.

Egy suliba járunk (60 fős kb.).

azt el lehetne érni , hogy ő kezdeményezzen?

15/F



2012. ápr. 25. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__28967..

Az első választ én írtam. Remélem segít! :)

2012. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, h nem tetszel neki, és mivel a lányoknak csak a külső számít, nem is fogsz soha. Keress mást!
2012. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, a lányoknak csak a külső számít, honnan a f@szból vesznek emberek ilyet, nézd már meg, mennyi igen csúnya férfinak van szép felesége, mielőtt ilyen marhaságot leírsz. Én barátnőm is sokkal szebb férfi szemmel nézve, mint én nőivel nézve:D

A férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél!:D

2012. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi igen csúnya férfinek van szép felesége? Ha csak a fiatal, nem túl gazdag férfiakat vesszük, akkor egynek se.
2012. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez volt velem is gimis koromban. Tanulj a hibámból. Nulla önbizalmam volt. Volt egy lány, akiért titokban bármit megtettem volna, annyira bele voltam zúgva. Soha nem mertem még odamenni sem hozzá, vagy beszélgetni. Voltak közös óráink, köszönőviszonyban voltunk, de ennyi. Soha nem mertem megszólítani. Soha. Ő azóta sem tudja szerintem, hogy szerelmes voltam belé. Valószínűleg nemet mondott volna, ha megmondom ezt neki, de akkor is, még mindig jobb lett volna, mint semmit sem tenni. Még mindig több esélyem lett volna úgy. Azóta bánom ezt. Ő azóta már az ország másik felén él, tartós párkapcsolatban. Tanulj az én hibámból! Ne szalaszd el az alkalmat, mert megbánod.
2012. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!