Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni Budapesten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni Budapesten? Milyen jó helyek vannak ott amit érdemes megnézni egy randevún?

Figyelt kérdés

Randiról lenne szó és lány vagyok,Bp-i pasival talizok és véletlenül sem akarunk unatkozni! (valami jókis pörgös program kéne vagy valami különleges élmény stb...:)


köszi !!


2008. ápr. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pesti, de randiztam már ott :) nekem bejött a vidámparkos randi, vagy ott van tőle nem messze az állatekert... amikor beesteledett, akkor meg irány a Citadella, az felejthetetlen és maradandó emlék :)

Pestiek azért biztos többet tudnak.

2008. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon jo hely például az Észak-pesti szennyviztározó ott felejthetetlen élmény a fürdőzés, de imádom a Határ uti Kis-erdőt is,a hol csak ugy nyüzsögnek a csövesek és a kullancsok.
2008. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja szerintem is jólehet fürödni a szennylében ahogy gondolod drágám!!
2008. ápr. 21. 11:10
 4/5 anonim válasza:
18%
Én még a Népligetet ajánlanám, sok kedves, ködös tekintet, barátságos csontrészeg emberek stb...
2008. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
mért vagytok ilyenek????????? én is pesti vok...vmelyik bevásárlóközpontba csámborogni, kicsit kéz a kézben ismerkedni, vagy sétálni bárhol, este a dunánál...vagy elmenni zp-be, rioba, egymáshoz dörgölőzni..:PPPPPPPPPPPPP..........hazakísér....smaci....olyanjó emlék marad!
2008. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!